Світ

Кількість мігрантів у світі досягла 100 мільйонів

У травні 2022 року Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) оголосило, що кількість мігрантів у світі досягла 100 мільйонів осіб. Це люди, які тікають від конфлікту, насильства, порушень прав людини та переслідувань. Філіппо Гранді, глава агентства, назвав це «рекордом, який ніколи не мав існувати».

Джерело: epochtimes

Як зазначається на сайті ООН, організація продовжує надавати допомогу тим, хто потребує, різними способами та домагається більш законних і безпечних способів пошуку мігрантами притулку за межами своїх країн.

Спалахи насильства та затяжні конфлікти були рушійною силою міграції в багатьох частинах світу, включаючи Україну, Ефіопію, Буркіна-Фасо, Сирію та Великобританію, М’янму.

Від початку повномасштабного російського вторгнення до грудня 2022 року кількість українських біженців у Європі сягнула майже 8 мільйонів осіб, свідчать дані Агентства ООН у справах біженців.

Також верховний комісар ООН Філіппо Гранді похвалив країни ЄС за готовність прийняти українських біженців, більшість з яких знайшли прихисток у сусідніх країнах. Він також висловив свою гіркоту за Україну та її громадян.

«Сім’ї руйнувалися безглуздо. На жаль, якщо війну не зупинити, багатьох інших спіткає та сама доля», — зазначив він.

Читайте також:

Нагадаємо, у грудні УВКБ ООН оголосило, що міжнародне товариство зобов’язалося виділити близько 1,13 млрд доларів, що є рекордною сумою, для надання допомоги людям, переміщеним через війни, насильство та порушення прав людини.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button