Медіа новини

Медіапроєкт «Слово про Слово» – що вдалося і куди рухаємося далі

Асоціація «Новомедіа» опублікувала у відкритому доступі навчання для медіавідділів церков. Це відеолекції триденної Християнської Медіа Конференції.

Серед спікерів – практики та відомі експерти у медіасвіті, які представили практичні інструменти роботи, досягнення аудиторії та розширення впливу. Майстер-класи, практичні кейси, дискусії та уточнюючі запитання дозволяють покращити свою медіаобізнаність та компетентність.

Анатолій Якобчук − головний редактор «Слово про Слово» брав участь у конференції як один із промовців. Він розповів про видання й поділився баченням майбутнього.

Для того, щоб розвиватися і досягати поставлених цілей, нам конче потрібна ваша підтримка. 

Весь цей час ми існували на самому лише ентузіазмі й не мали жодного фінансування. Зараз маємо невелику підтримку для оплати праці редактора новин та редактора сайту, проте цього недостатньо.

Для того, щоб стати впливовим медіа, потрібно збільшувати команду, потрібна кропітка праця професіоналів. Потрібно писати гострі актуальні статті, які б чіпляли за живе і давали суспільству відповіді на складні питання життя з християнської точки зору.

Вже зараз ми щороку охоплюємо до 4 млн читачів. Разом з вами ми змогли б досягнути більшого, бо, як і ви, вважаємо, що ця справа має робитися професійно і на високому рівні.

У нас приголомшливе бачення. Ми запрошуємо вас приєднатися до нього і вкласти дані Богом ресурси – ваші зусилля, молитви та гроші – у ту справу, до якої Бог покликав нас.

Чого ми можемо досягнути разом?

Медіапроєкт «Слово про Слово» – що вдалося і куди рухаємося далі

Якщо ви зможете підтримати роботу одного чи кількох пунктів – це буде великий внесок у справу розвитку нашого видання.

Підтримати Слово про Слово

Ваша пожертва – особистий внесок в поширення християнських ідей та цінностей в українському суспільстві.

Ми відкриті до зустрічі з вами, щоб детальніше розповісти про наше видання та плани. Будемо вдячні за підтримку і готові до співпраці.

Рекомендації

Валерій Антонюк «Слово про Слово» – одне із небагатьох християнських видань яке інформує християн в Україні про основні події які є важливими для розуміння тенденцій нашого часу. Підтримка таких видань є важливою для розвитку християнських ЗМІ в Україні». Валерій Антонюк (Голова ВСЦ ЄХБ)

Руслан Кухарчук «Слово про слово – одне з небагатьох християнських інтернет-видань в Україні, яке не просто вижило, а й динамічно розвивається. І це все – в умовах домінування соціальних мереж, які «вбили» багато сайтів. Команда Анатолія Якобчука молодці – оперативно повідомляють, компетентно аналізують, цікаво презентують. А тому – гідні підтримки і сприяння». Руслан Кухарчук (Президент асоціації журналістів «Новомедіа»)

Підтримати Слово про Слово
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button