Новини суспільства

Залежність від відеоігор визнали справжньою хворобою

Від сьогодні, 1 січня 2022 року, залежність від відеоігор офіційно визнана хворобою. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) включила його в список одинадцятого видання Міжнародної класифікації хвороб (МКБ-11).

Джерело: rbc.ua

ВООЗ зазначила, що залежність від комп’ютерних ігор характеризується регулярними або періодичними порушеннями здатності контролювати частоту і тривалість ігор, а також неможливість припинити грати в ігри у разі «негативних наслідків». Симптоми можуть продовжувати розвиватися з часом і можуть виникати регулярно час від часу.

Читайте також:

Крім того, ігрова залежність може спричинити серйозні проблеми в особистому та сімейному житті людини, призвести до зміни її статусу в суспільстві, до проблем у навчанні чи роботі. Щоб діагностувати залежність від азартних ігор, необхідно спостерігати за зміною поведінки протягом року, але якщо всі діагностичні вимоги дотримані і симптоми виражені, цей період можна скоротити.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button