Світ

Мегацерква в Техасі допомагає сотням біженцям з України переселятися та збирає допомогу

На тлі російського вторгнення мегацерква у Техасі допомогла переїхати сотням українських біженців, працюючи з партнерами по служінню у східноєвропейській країні.

Джерело: christianpost.com

Gateway Church, яка має 9 локацій у районі Даллас Форт Уорт, а також десятки інших малих груп у Сполучених Штатах допомогли приблизно 400 біженцям переміститися.

Лоуренс Свайсгуд сказав, що Gateway у вівторок  розповіла Christian Post, що церква також задіяна у процесі допомоги переміщення для більш ніж сотні біженців.

Свайсгуд стверджував, що Gateway мають змогу допомагати через відносини з декількома конгрегаціями, які розташовувались в Україні до спалаху війни.

«Зараз ми використовуємо ці давно налагоджені відносини, щоб негайно сфокусуватися на гуманітарній допомозі та зусиллях щодо переселення по Україні та у сусідні країни Європи», − сказав він.

«Це включає надання житла, продуктів, води, медичних засобів та інших необхідних речей. Ми залучили велику мережу церков та партнерів, щоб колективно допомогти більш ніж 1000 сім’ям та окремим особам, які потребують допомоги».

«Gateway також виділила приблизно 500 000 доларів з церковного бюджету на фінансову допомогу, яка була додана до пожертвувань членів церкви Gateway, яка склала 526 000 доларів за останні кілька тижнів.

Отже, приблизно 1 мільйон доларів було зібрано та відправлено тисячам людей, які цього потребують. Ми продовжимо збирати кошти для цієї важливої допомоги», − додав Свайсгуд.

Свайсвуд сказав СР, що він сподівається, що зусилля церкви Gateway покажуть, що «Бог любить і не забуває про людей, які знаходяться в Україні». Він наголосив, що церкви загалом «покликані бути світлом у темряві світу, тому що Ісус прийшов у занепалий світ, щоб віддати Своє життя за все людство».

«Як християни, ми віримо, що ми повинні бути активними у допомозі нужденним у такий скрутний час, − сказав він, − війна спустошила багатьох, але не зруйнувала дух і надію українського народу».

У лютому російські війська вторглися до України, а президент Володимир Путін заявив, що він захищає новопроголошену незалежність переважно російських етнічних російських громад у східній частині країни.

З того часу мільйони українців покинули свої домівки через атаку російських військ українських міст і вчинення ними різних військових злочинів протягом їхніх військових операцій.

Велика кількість церков США пропонували допомогу, в тому числі збирали кошти та припаси для українських біженців.

Наприклад, минулого місяця українська церква п‘ятдесятників у Ніколасвіллі зібрала понад 145 000 доларів на продажі випічки, щоб купити необхідні речі тим, хто переїхав через війну.

Віктор Селепіна, організатор продажу випічки, сказав СР у попередньому інтерв’ю, що «він не очікував, що прийде стільки людей і вони зможуть зібрати таку кількість грошей».

«Наша громада є чудовою, − сказав Селепіна, − ми були дуже, дуже, дуже благословенні спільнотою, яка тут знаходиться, а також можливостями, які нам дала ця країна, завдяки чому ми можемо організовувати такі заходи».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!