СвітХристиянські новини

Історичну будівлю церкви в Алжирі, яку влада раніше присвоїла, повернуто християнам

Історичну будівлю церкви в портовому місті Мостаганем в Алжирі, яку влада раніше присвоїла, було повернуто християнам.

Джерело: PROTESTANT

Протестантська церква Алжиру понад десять років домагається того, щоб подібні будівлі були повернуті у власність церкви.

Це запізніле відновлення законних прав церкви на будівлю в Мостаганемі різко контрастує із загальною ситуацією в країні: влада продовжує закривати багато інших церковних будівель і в цілому пригнічувати християн.

Згідно з постановою 2006 року, дозвіл церквам повинна видавати «Національна комісія з немусульманських богослужінь», проте досі, попри неодноразові заяви християнських громад, жодного дозволу ще видано не було.

Читайте також:

Церква «Джерело життя» в місті Макуді, яка налічує 500 членів громади, – одна з трьох церков, опечатаних владою ще 15 жовтня 2019 року. Вона до цього часу залишається закритою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button