СвітХристиянські новини

Уряд і церква Угорщини співпрацюють на благо країни – позитивні результати роботи

Міністр з питань сім’ї Угорщини та віце-президент партії Фідес Каталін Новак розповіла, як уряд і церква співпрацюють на благо країни. Вона заявила, що уряд робить більше, ніж просто прислухається до голосу християнства. Про це йшлося на християнській конференції.

Джерело: rodyna.org.ua з посиланням на sobor.com.ua та rmx.news

Новак наголосила, що вони не просто проголошували та говорили про якесь християнське оновлення, але вирішили вжити рішучих заходів від імені уряду.

Уряд і церква Угорщини співпрацюють на благо країни – позитивні результати роботи

За словами міністра, за даними Євростату, Угорщина витрачає найбільшу частку в Європейському Союзі на підтримку церков та церковних шкіл.

Також віце-президент партії розповіла про позитивні результати в Угорщині:

 • за останні 10 років кількість тих, хто підтримує церкви 1% з податку на доходи фізичних осіб, зросла на 400 тис.;
 • кількість хрещень перестала падати;
 • зросла кількість церковних шлюбів;
 • півмільйона дітей записалися на вивчення християнської етики;
 • все більше дітей народжуються в шлюбі;
 • за 60 років коефіцієнт розлучень найнижчий;
 • число абортів у шлюбі впало майже вдвічі;
 • з 2010 року кількість позашлюбних народжень зменшилася на дві третини.
 • запровадження обов’язкового вивчення релігійної етики в системі державної освіти;
 • відбулася реставрація 3000 церков у Карпатському басейні та будівництво 130 нових церков.

Як зазначила Новак, «такого масштабу будівництва церков в Угорщині не було з часів короля Стефана». Вона доповнила, що жодна церква не була закрита чи перероблена під торговий центр.

Читайте також:

Під час конференції Ян Пітер Балкененде, екс-прем’єр-міністр Нідерландів, заявив, що християнські культурні цінності Європи нині стикаються з низкою викликів, які потрібно разом долати.

Нагадаємо, що в Конституції Угорщини парламент прийняв поправки, які проголошують що мати – це тільки жінка, а батько – тільки чоловік. Згідно з поправками в країні діють обмеження щодо прав одностатевих пар усиновлювати дітей. За прийняття поправок проголосували 134 депутати, ще 45 виступили проти, а п’ятеро утрималися.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

 1. Кажуть, що війна, зазвичай, розставляє – якщо не все, то, принаймні, багато що по своїх правдивих місцях. У т. ч. геть зриває фальшиві маски та наочно демонструє хто є хто, їхню дійсну сутність.
  Так от, нинішня повномасштабна – фактично звірячо-геноцидна війна путінсько-фашистської росії проти України – зокрема і по суті – всуціль викрила справжні морально-політичні зміст і спрямованість сучасного правлячого (квазіхристиянського) режиму Угорщини та його керівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button