Україна

Дослідження: 35 % українських біженців вважають допомогу Україні від світу достатньою, при цьому 78 % позитивно оцінюють дії нашої влади

Соціологічна служба Центру Разумкова провела опитування серед українських біженців. Згідно з дослідженням, 35 % опитаних вважають достатньою допомогу Україні від міжнародної спільноти. При цьому 78 % біженців позитивно оцінюють дії державного керівництва.

Джерело: life.pravda.com.ua з посиланням на razumkov.org.ua

Дослідження соцслужба проводила з 15 березня по 1 квітня 2022 року на пунктах пропуску через державний кордон України у Закарпатській області. В опитуванні взяв участь 101 українець віком від 16 років.

За результатами дослідження, 35 % біженців вважають достатньою допомогу міжнародної спільноти Україні. Як недостатню оцінили 43 % респондентів, а не визначилися з відповіддю 23 % українців.

Також відомо, що 78 % біженців позитивно оцінюють дії державного керівництва України. Негативно ставляться лише 2 % українців, а не змогли оцінити 20 %.

Також відомо, що 79 % опитаних планують повернутися в Україну після закінчення війни. Водночас 89 % вірять у перемогу Україну в цій війні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button