Для життя

Історія про монтажника дверей

Одного разу ми всією сім’єю пішли в гості до іншої сім’ї, їхній будинок був ще не добудованим. Спілкувались на різні теми і багато говорили про будівництво. Коли сіли вечеряти, мій чоловік запитав, хто встановлював їм двері. Обличчя власниці дому змінилось, і вона сказала, що це особлива історія.

Чоловік, який ставив двері, був дуже акуратним і добре знав свою роботу. Але, тим не менше, вона не радила нам звертатися до нього, бо його проблема – затягувати час встановлення. Постійно підводив з термінами. А найсумнішим було те, що ця людина – християнин.

Власниця будинку сказала: «Я можу дати вам номер його телефону, він у мене так і записаний: «Вася брехун».
Ми посміялись у відповідь, але потім я ще довго думала: а як я записана в чийомусь телефоні? Загалом людина записує ім’я в телефон разом із якоюсь асоціацією, наприклад з професією чи характером людини. Мені не хотілося б опинитися на місці «Васі брехуна», але так реально буває, що ми звикаємо до якоїсь проблеми і самі перестаємо її помічати. Потрібно частіше переглядати своє життя у світлі Божого слова, щоб не опинитись у подібній ситуації.

http://2430.ru/

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button