Новини суспільстваХристиянські новини

Після карантину нас можуть чекати епідемії залежності від порнографії і самотності

Карантинні заходи, що тривають протягом багатьох тижнів підливають масла у вогонь двох великих проблем, що стоять перед суспільством: самотності і залежності від порнографії. Письменник Джош Макдауелл вказав на шокуючу статистику порнозалежності серед християн, повідомляє CBN NEWS.
Християнський письменник Джош Макдауелл, автор книг «Незаперечні свідчення» і «Не просто тесля», заявив, що ще до початку пандемії «всі дослідження вказували на те, що епідемія номер один в кожній з країн світу — самотність».
«Це може бути так само важко для вашого здоров’я, як куріння 15 сигарет в день. Самотність також може привести до більш високих показників смертності, захворюваності, паління, ожиріння і високого кров’яного тиску », – заявив письменник в статті« Hope in the time of COVID-19».
«Однією з головних криз пандемії COVID-19 стане вибух залежності від порно. Чому? Домашня ізоляція підживлює самотність, страх, стрес, тривогу, депресію, а саме вони в більшості випадків призводять до залежності від порнографії.

Кожен з цих чинників надзвичайно підвищує привабливість порно. Сукупний ефект всіх цих проблем може бути руйнівним. Для того, щоб зруйнувати порнографією якомога більше життів, Pornhub, найбільший в світі порносайт, надав бажаючим один місяць безкоштовного порно, тобто зробив свій преміум-контент доступним безкоштовно по всьому світу протягом цілого місяця. І це те, що ми маємо під час Covid-19, – пояснив Макдауелл.
Ось чому у нас вже справжній вибух залежності від порнографії, масштаби якої ми зможемо усвідомити тільки коли вийдемо з цієї кризи».
CBN News заявили про те, що останні дослідження проблеми порнозалежності вказують на високий відсоток християн (як чоловіків, так і жінок) у різних вікових групах, що мають пристрасть до порнографії.
В одному дослідженні Barna Group (посилання на методологію дослідження знайти не вдалося) цей показник склав 47% у віковій групі від 36 до 60 років, 65% серед тих, кому від 25 до 36 років, і неймовірний 81% серед християн, яким від 13 до 24 років.
Автори дослідження стверджують, що 57% пасторів і 64% молодих служителів зізнаються, що борються з порнографією. Лише незначна кількість церков (7%) мають будь-яку програму допомоги людям, що бажають позбутися від порнографічної залежності.
Джош Макдауелл заявив, що після закінчення пандемії Церкві доведеться мати справу з суспільством, ураженим не тільки порнозалежністю, але і самотністю, депресією, панічними атаками, страхами і психічними розладами.
«Але в більшості випадків люди не стануть шукати цього у пасторів. Ми побачимо відродження духовного інтересу, але не в церкві, а на домашніх зустрічах і невеликих групах». Таким чином, Макдауелл пропонує готувати прихожан церков до того, щоб вчитися і готувати себе тих, хто страждає від самотності, депресії, тривоги і залежності від порнографії.

Джерело: У Світлі

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!