Україна

Жолнович розповіла про соціальні реформи, що стимулюватимуть повернення українців додому

Уряд України планує переформатувати соціальну політику з урахуванням європейських стандартів, щоб залучити громадян до повернення в країну.

Джерело: ukrinform

Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович заявила про це на Раді ЄС з питань зайнятості та соціальних справ. Вона наголосила, що заклики до повернення додому поки що передчасні через  агресію Росії та бойові дії, що тривають. Але коли Україна стане частиною ЄС, питання міграції стане простішим, і громадяни зможуть вільно жити та працювати в різних країнах, що сприятиме поверненню додому.

Читайте також:

«Я переконана: коли ми створимо в Україні соціальні послуги, які є в Європі, наші громадяни обиратимуть для проживання свою країну та повертатимуться додому», – зазначила чиновниця.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button