Християнські новини

Випущено Альманах, під назвою “500 років Реформації”

244 сторінки яскравих світлин та інформаційно-історичних статей про ювілей Реформації, який Україна відзначала у 2017 році, — це все ви знайдете, коли відкриєте фундаментальне видання — Альманах, під назвою “500 років Реформації. Відзначення в Україні”.
Якісний друк, чудова поліграфія, формат 240 на 320 (В6), сучасний красивий дизайн та цікаве наповнення — все це про Альманах до святкування 500-річчя Реформації, який вже доступний для замовлення.
Ювілей Реформації закінчився, але сам процес реформування країни  продовжується. Адже ювілей Реформації перетворився на Всеукраїнський рух, який не хоче збавляти обертів, а навпаки ще з більшим потенціалом рухається вперед.
Історики ще сядуть за переосмислення 2017 року та подій, пов’язаних з ювілеєм Реформації, а величезною допомогою для них стане 244-сторінковий ювілейний Альманах “500 років Реформації. Відзначення в Україні”, який був виданий наприкінці 2018 року.
Вся титанічна робота з підготовки та проведення святкування ювілею Реформації була зроблена величезною кількістю людей — представниками різних сфер суспільства по всій території України. Висновки їхньої праці були записані та проілюстровані командою професіоналів в Альманасі. На світлинах, яких в Альманасі майже 70 відсотків можна прослідкувати всі визначні події заходу.
Структура Альманаху
Альманах має 10 розділів. У вступній статті під назвою “Рух, що змінив світ” за авторства Валерія Антонюка, головуючого у Раді церков у 2017 році, голови ВСЦ ЄХБ, та Павла Унгуряна, керівника Всеукраїнського оргкомітету з відзначення 500-річчя Реформації в Україні, народного депутата України, наголошується на вагомому значенні для України відзначення 500-річчя Реформації, адже завдяки цьому усі євангельські віруючі об’єднались заради спільної мети й надалі продовжують співпрацювати разом.

“Майбутнє України неможливе без Реформації, котра вдумливо та відповідально перегляне всі сфери життя, реанімує їх після страшних дослідів комунізму”, – сказав у передмові до видання доктор богослов’я Сергій Санніков.
У історичному екскурсі Альманаху директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасікпрослідковує найважливіші історичні події та постаті, пов’язані з Реформацією, їхній вплив на життя, світогляд країн, та подає детальний аналіз їхнього значення на сьогодення.
Про історичні події в Україні, пов’язані з впливом Реформації 1517 року, розповідає у своїй статті доктор філософських наук, професор Вікторія Любащенко. Вона називає імена видатних українців та описує їхній вклад у справу реформування Української держави.
Про Реформацію та особисту відповідальність кожної людини говорить у своєму тексті статті секретар РНБО України Олександр Турчинов. Він наголошує на тому, що саме віра є запорукою розвитку держави.
У наступному великому розділі подаються відомості про 21 союз євангельсько-протестантських церков — імена їхніх очільників, перелік всіх відділів та служінь, основи віровчення та короткі інтерв’ю з головуючими союзів.
Далі наведений повний текст Указу Президента України Петра Порошенка “Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації”. Також описаний оргкомітет, який займався організацією та проведенням подій, пов’язаних зі святкуванням  R500.
Після цього детально змальовані всеукраїнські заходи, що мали місце під час ювілейного року й продовжувались наступного: Різдво Христове, Молитовний марафон, Всеукраїнський автопробіг, Фестивалі за сім’ї, Молитовний сніданок, Свято подяки, Урочиста Академія, Форум Реформації, Науково-освітні проекти, Молодіжні проекти, медіа- та творчі проекти.

Наступний величезний розділ присвячений роботі, яка велась під час року Реформації в кожній з областей України. В Альманасі структуровано подається детальна інформація, як в кожній з областей України проходили історичні, мистецькі, наукові, медійні та святкові заходи, присвячені річниці Реформації.
Після підсумків описані цілі та завдання основних сфер суспільства, що поставив перед собою Рух Реформації, який утворився після ювілейного року як продовження тих визначних та добрих справ, які тільки-но розпочались ширитись Україною.
Альманах  демонструє масштаб відзначення 500-річчя Реформації в Україні
Альманах безперечно стане кращим подарунком для обласних керівників R500, їхніх помічників та всіх волонтерів, які брали участь та очолювали заходи. Також Альманах може стати чудовим презентом для тих людей, які поки що не розуміються на поняттях Реформації та євангельсько-протестанському русі, але прихильно ставляться до його представників, оглядаючись на корисні справи для суспільства.
До того ж, цей фундаментальний труд стане посібником для майбутніх поколінь, яке глибше зможе зрозуміти, як протестантські церкви використали можливості 2017 року та охопили таку велику кількість людей та територій навколо ідей Реформації.
Над виданням працювала велика команда професіоналів, яка включала декілька журналістів, три редактори, два дизайнери, координатора процесу, головного та випускових  редакторів та наукових експертів. Безпосередню участь у виданні взяли йпредставники обласних комітетів R500, які клопітливо збирали всю необхідну інформацію по своєму регіону.

Більше про ювілей Реформації:

“Альманах створений для того, щоб показати весь масштаб відзначення 500-річчя Реформації в Україні протестантськими церквами, які завжди були соціально-спрямованими. Саме тому в Альманасі Ви знайдете все, що було зроблене впродовж 2017-го року як на обласному, так і на державному рівні. Ми віримо, що, об’єднавши зусилля і працюючи масштабно, ми зможемо зберегти традиційні українські християнські цінності й допомогти підняти нашу країну на новий духовний, економічний та культурний рівень”, – сказав відповідальний редактор Альманаху, керівник ресурсного відділу Проекту R500 Руслан Муц.

Джерело: poklik.media

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button