Блог Ренді Маршалла

Як побороти страх?

Якщо основна емоція у всіх нас — це страх, надзвичайно важливо, як ми розв’язуємо цю паралізуючу проблему.
Ліки для усунення страху — це любов. Вони не можуть співіснувати. Чим більше ми відчуваємо себе коханими, тим менше боїмося. І навпаки.
Але це ставить питання: що це практично означає?
Принципи як дістатися до любові наступні: Любов починається зі смирення щодо інших, призводить до прийняття інших і закінчується любов’ю до інших.
Знову ж таки … піднесено і правдиво, але як з принципу до практики?
Я думаю, що це вкладено в те, в що ми справді віримо.
Озираючись назад, я почував себе захищеними, і це грунтувалося на тому у що я вірю.
Моя система переконань спирається на два стовпи: чи я відчуваю себе важливим і чи відчуваю себе захищеним? Коли я це роблю, у мене є три результати: моє покликання стає в центрі уваги, моє бачення ясніше, а моя сміливість — реальна.
Іншими словами, моя віра виливається через  звуження мого справжнього покликання. Що таке покликання? Це те, що я хочу робити, те до чого маю талант і те, що я маю можливість робити.
Це покликання підштовхне мене до виявлення мого бачення роботи, життя, сім’ї. Бачення допомагає мені продовжувати рух, попри дорожні перешкоди (тому що без цього я закнепадаю духом, або як говорить Біблія, я “гину”).
Ось справді гарна новина: З баченням я маю те, що потрібно, щоб перемогти страх: Мужність! Латинський термін дослівно означає «від серця». Проблеми у  житті походять із серця.
Мужність НЕ означає відсутність страху; але це залишатись в битві, наперекір йому. Якщо страху немає, він не був би сміливим. Генерал Джордж Паттон нібито сказав: “Мужність це  страх який продовжується ще на одну хвилину”.

Отже … ось ключ до всього цього: що визначає наші реальні переконання? Звідки ми з вами отримуємо нашу значимість та безпеку? Все просто бажане, мотиваційна розмова з самим собою, якщо наші два стовпи віри не опираються на фундамент, який ніколи не руйнується.
Що або Хто є нашою основою? Ця відповідь визначає, чи боїмося ми чи сміливі. Ми любимо інших чи лише захищаємо себе.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ренді Маршал

Автор трьох книг, більше 35 років бере участь у сфері комунікацій як спікер, професор з комунікацій, а також корпоративний консультант. Засновник Коледжу ораторів – заклад який навчає комунікації з метою вдосконалення комунікативних та лідерських навичок керівників. Навчає лідерству в Україні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button