Home»Блог Ренді Маршалла»Як побороти страх?

Як побороти страх?

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Якщо основна емоція у всіх нас — це страх, надзвичайно важливо, як ми розв’язуємо цю паралізуючу проблему.

Ліки для усунення страху — це любов. Вони не можуть співіснувати. Чим більше ми відчуваємо себе коханими, тим менше боїмося. І навпаки.

Але це ставить питання: що це практично означає?

Принципи як дістатися до любові наступні: Любов починається зі смирення щодо інших, призводить до прийняття інших і закінчується любов’ю до інших.

Знову ж таки … піднесено і правдиво, але як з принципу до практики?

Я думаю, що це вкладено в те, в що ми справді віримо.

Озираючись назад, я почував себе захищеними, і це грунтувалося на тому у що я вірю.

Моя система переконань спирається на два стовпи: чи я відчуваю себе важливим і чи відчуваю себе захищеним? Коли я це роблю, у мене є три результати: моє покликання стає в центрі уваги, моє бачення ясніше, а моя сміливість — реальна.

Іншими словами, моя віра виливається через  звуження мого справжнього покликання. Що таке покликання? Це те, що я хочу робити, те до чого маю талант і те, що я маю можливість робити.

Це покликання підштовхне мене до виявлення мого бачення роботи, життя, сім’ї. Бачення допомагає мені продовжувати рух, попри дорожні перешкоди (тому що без цього я закнепадаю духом, або як говорить Біблія, я “гину”).

Ось справді гарна новина: З баченням я маю те, що потрібно, щоб перемогти страх: Мужність! Латинський термін дослівно означає «від серця». Проблеми у  житті походять із серця.

Мужність НЕ означає відсутність страху; але це залишатись в битві, наперекір йому. Якщо страху немає, він не був би сміливим. Генерал Джордж Паттон нібито сказав: “Мужність це  страх який продовжується ще на одну хвилину”.

Отже … ось ключ до всього цього: що визначає наші реальні переконання? Звідки ми з вами отримуємо нашу значимість та безпеку? Все просто бажане, мотиваційна розмова з самим собою, якщо наші два стовпи віри не опираються на фундамент, який ніколи не руйнується.

Що або Хто є нашою основою? Ця відповідь визначає, чи боїмося ми чи сміливі. Ми любимо інших чи лише захищаємо себе.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Наслідки військової операції Туреччини в Сирії: 218 загиблих, 650 поранених

Наступна Стаття

Туристів християн попередили не показувати Біблії в Саудівській Аравії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *