УкраїнаХристиянські новини

Президент заявив, що внесе в Раду законопроєкт про ратифікацію Стамбульської конвенції

Зеленський внесе на розгляд до парламенту законопроєкт про ратифікацію Стамбульської конвенції після того, як МЗС подасть відповідну пропозицію.
Президент Володимир Зеленський відповів на петицію з закликом ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульську конвенцію). Про це повідомила авторка петиції.

Згідно з українським законодавством пропозиції щодо ратифікації міжнародних договорів подаються президенту Міністерством закордонних справ. Відповідно президент зазначив, що внесе на розгляд до Верховної Ради законопроєкт про ратифікацію конвенції після того, як МЗС подасть відповідну пропозицію.

“Президент України внесе в порядку законодавчої ініціативи на розгляд Верховної Ради України проект Закону України “Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами” після подання Міністерством закордонних справ України у встановленому порядку відповідних пропозицій.

Міністерству закордонних справ України та Міністерству соціальної політики України запропоновано оперативно опрацювати вказане питання” – пряма цитата з відповіді Президента на петицію.

[row] [column size=’1/2′]Президент заявив, що внесе в Раду законопроєкт про ратифікацію Стамбульської конвенції[/column] [column size=’1/2′]Президент заявив, що внесе в Раду законопроєкт про ратифікацію Стамбульської конвенції[/column]

Джерело: 5 канал

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button