Home»Блог Андрія Савича»Як очиститися від гріхів на Водохреще?

Як очиститися від гріхів на Водохреще?

8
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вода з річки, навіть дуже холодна з ополонки, не змиває ніяких гріхів. Навіть вода Йордану нічого не змиває. Єдина вода, яка може говорити про очищення душі від гріхів – це щирі сльози покаяння перед Богом. Омиває душу від гріхів зовсім не вода, а кров. “…все за Законом очищається кров’ю, і без пролиття крові немає прощення” (Євреїв 9:22).

Саме тому ще в старозавітні часи за гріхи людей священники приносили в жертву тварин, але цього було недостатньо, оскільки «…неможливо, щоб кров телят і козлів усувала гріхи» (Євреїв 10:4). Гріх проти святого, вічного і нескінченного Бога вимагає святої, досконалої й нескінченної жертви. Саме тому на землю приходив вічний і досконалий Син Божий, Який у ніч перед розп’яттям взяв чашу вина і сказав: «Ця чаша – Новий Завіт у Моїй крові, яка за вас проливається» (Луки 22:20). Вино в чаші символізувало кров Христа, що мала пролитися за всіх, хто коли-небудь повірив чи повірить у Нього. Проливши Свою кров на хресті, Ісус покінчив зі старою вимогою Закону щодо постійних жертв тварин. На хресті Ісус сказав – «Звершилося!» (Івана 19:30), Він мав на увазі саме те, що назавжди “здійснив вічне викуплення” за нас ставши досконалою жертвою за гріхи людства (Євреїв 9:12).

Кров Христа не тільки викупила віруючих від гріха та вічного покарання, але вона «очистить наше сумління від мертвих діл, щоб ми служили Живому Богові!» (Євреїв 9:14). Це означає, що ми вільні не лише від жертвоприношень, які непотрібні для отримання спасіння, але й від марних і непродуктивних справ плоті, щоб догодити Богові (наприклад купання в ополонці з метою освячення).

Саме за це докоряв Господь Ізраїльський народ свого часу – за мертву релігійну обрядовість, за відсутність сердечного покаяння, яке б проявлялося в ділах милосердя і закликав прийти до Нього за очищенням душі.

«…усі ваші свята ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем, Я змучений зносити їх… Коли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, ваші руки наповнені кров’ю… Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь! Прийдіть, і будемо правуватися, говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони!» Ісая‬ ‭1:14-18‬

Коли читаєш цей текст, то серце щемить у грудях, бо таке враження, що це про наш український народ написано.

Хочеться сказати: «Схаменіться люди, не надавайте купанню в ополонці якогось сакрального значення – це лише хороша практика загартовування. Воно не додає вам святості, не робить вас більш духовними, віруючими чи чистішими від гріха»

ЖОДНА ВОДА З ЖОДНОГО СТАВКА НЕ ОМИВАЄ ЖОДНОГО ГРІХА. За очищенням від гріхів слід йти до Єдиного, Хто може це вам дарувати – в щирій молитві покаяння до Ісуса Христа.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

{:uk}Трамп оголосив про запровадження оновленого порядку молитов в школах{:}{:ru}Трамп объявил о введении обновленного порядка молитв в школах{:}

Наступна Стаття

Неймовірне свідоцтво Чака Норріса

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *