Home»Новини»Трамп оголосив про запровадження оновленого порядку молитов в школах

Трамп оголосив про запровадження оновленого порядку молитов в школах

8
Поширень
Pinterest WhatsApp

Президент Дональд Трамп в четвер представив оновлений порядок проведення молитов в державних школах. Представники адміністрації називають цей крок черговим прикладом відданості Трампа забезпеченню свободи віросповідання.

Свобода віросповідання стала одним з ключових питань для адміністрації Трампа у внутрішній і зовнішній політиці, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на Християнські новини Америки.

Трамп зробив свободу віросповідання ключовим питанням у своїй внутрішній і зовнішній політиці, заснувавши День релігійної свободи і наказавши Держдепартаменту щорічно проводити міжнародну зустріч на рівні міністрів закордонних справ для захисту свободи віросповідання.

Оновлений посібник Міністерства освіти про проведення молитов в державних початкових і середніх школах вітали прихильники Трампа серед євангельських християн.

Хоча в американських школах заборонено фінансування проведення молитовних зібрань зі шкільного бюджету, індивідуальні та групові молитви учнів не перебувають під забороною. Американські школярі колись починали навчальний день з молитви або читання Біблії. Ця традиція була припинена в 1962 році, коли Верховний суд вирішив, що фінансування молитов зі шкільного бюджету порушує конституційну заборону на встановлення офіційної релігії в США. У подальших рішеннях суду визнається, що молитви в школах знаходяться під захистом Конституції.

Інструкції Міністерства освіти щодо шкільних молитов в останній раз оновлювалися в 2003 році. Міносвіти вимагає від місцевих шкільних округів щорічно підтверджувати, що вони не проводять політику дискримінації, відмовляючи учням в їх конституційному праві на молитву. У разі, якщо якісь школи не дотримуються цих вимог, Міністерство освіти може відмовити їм у фінансуванні.

Джо Гроган, директор Ради з внутрішньої політики Білого дому, повідомив журналістам у четвер, що оновлене керівництво «нагадає шкільним округам про права учнів, батьків і вчителів і дозволить учням з упевненістю … користуватися своїми правами».

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Чарівна пігулка чи чарівний хрест?

Наступна Стаття

Як очиститися від гріхів на Водохреще?

1 Прокоментуйте

  1. Лев
    18.01.2020 в 19:59 — Відповіcти

    Загалом, цікава ініціатива. 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *