Релігія
Церкви України проти пільгового оподаткування для ігрового бізнесу

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає парламент зняти з розгляду та відхилити проєкт щодо надання пільг при оподаткуванні для ігрового бізнесу.
Джерело: ВРЦіРО
Українські релігійні діячі зазначили про важливість високих ставок оподаткування для ігрової індустрії, з метою стримування ігроманії в країні і збереження морального здоров’я суспільства. Також це є економічно невигідно для України.
«У той час, коли українці віддають останні заощадження як пожертви на підтримку Збройних сил України та постраждалих від російської агресії, пропоноване законопроєктом № 2713-д зниження податкових ставок для власників ігорного бізнесу виглядає нелогічно, цинічно та викликає підозри щодо корупції, адже наполегливе просування цієї ініціативи у підсумку призведе до зменшення надходжень до Державного бюджету України», − зазначила Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.








Навіщо взагалі займатися та відкривати бізнес, який пов’язаний з гральною індустрією. Він ніколи не зможе бути довготривалим. На мою думку, в рази краще вкласти ті ж гроші в надра нашої країни. Тут можна отримати непоганий прибуток. Можу вам порекомендувати компанію, яка допоможе вам у цій справі https://geogroup.com.ua/aukcziony-z-prodazhu-speczialnyh-dozvoliv-na-korystuvannya-nadramy/