Світ

Ще одне дослідження підтверджує трансформаційну силу Біблії

Атеїсти часто зневажають Біблію та її зміст, але численні дослідження показують, які сильні переваги віра дає людям і, своєю чергою, культурі в цілому.

Джерело: 1.cbn.com

Останні дані, що підтверджують позитивний вплив Євангелія, походять з дванадцятого щорічного звіту Американського біблійного товариства «Стан Біблії», який «показує, що американці, які постійно читають і застосовують Біблію, повідомляють про більший рівень надії та стійкості».

Дослідження, засноване на 2598 телефонних та інтернет-інтерв’ю з дорослими американцями в США, показало, що Біблія «суттєво впливає на добробут» за індексом людського процвітання, при цьому ті, хто вивчає Святе Письмо, набирають на 19 % більше, ніж ті, хто цього не робить.

Крім того, ті, хто вивчає Святе Письмо, постійно отримують вищі результати у вимірюванні «надії».

«За останні три роки американці, захоплені Писанням, були принаймні на 14–19 відсотків вище за шкалою надії, ніж люди з категорій “Рухлива середина” або “Відключені від Біблії”», — йдеться у звіті Американського біблійного товариства.

А коли люди переживають травму, вивчення Біблії допомагає їм «чинити опір» — над цим варто задуматися у світлі хаосу, який панує в нашій культурі.

Схожі статті

«Коли ті, хто страждає від травми, користуються Святим Письмом, вони відчувають вищий рівень добробуту, ніж ті, хто не має жодних повідомлень про травму і не знайомиться з Біблією, – йдеться у звіті. − Травма все ще має серйозний вплив, але залучення до Святого Письма дає стійкість, яка сприяє процвітанню людини більше, ніж травма шкодить».

Слід зазначити, що вивчати Писання означає регулярно взаємодіяти з Біблією і дозволяти їй формувати вибір і стосунки з Богом, іншими та самим собою.

Доктор Джон Фаркухар Плейк, директор відділу розвідки служіння Американського біблійного товариства, сказав, що дослідження показує, як читання Біблії може сприяти індивідуальному розквіту і надії.

«Християни знають, що Ісус пропонує нам повне життя; тут немає нічого дивного, —  сказав Плейк. − Але для тих, хто сумнівається у своїй вірі або навіть потребує заспокоєння після важкого періоду, дані підтверджують, що застосування істин Святого Письма веде до кращого здоров’я, кращих стосунків та вищого відчуття мети та сенсу — і все це зближує нас із Богом».

Це останнє зауваження зі звіту «Стан Біблії» за 2022 рік, який буде виходити по розділах до кінця року.

Як раніше повідомляв CBN Faithwire, попередні дані звіту показали, що значна частина людей, які рідко або ніколи не читають Святе Письмо, виявляли хоча б певну цікавість до Біблії та Ісуса.

«Майже дві третини людей, які рідко або ніколи не читають Біблію (не Біблійні), виявили певну цікавість [до Біблії та Ісуса], — йдеться у звіті. − Одна третина тих, хто не користується Біблією, сказали, що їм “дуже” або “надзвичайно” цікаво».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button