Світ

«Я молюся про керівництво та допомогу Всемогутнього Бога»: Карл III проголошений королем

10 вересня Карла III було проголошено королем у присутності королівської родини, прем’єр-міністра Ліз Трасс, колишніх прем’єр-міністрів, політиків, архієпископів Кентерберійського та Йоркського та інших високопоставлених гостей.

Джерело: christianpost.com

Церемонія проголошення відбулася в палаці Сент-Джеймс у Лондоні в суботу після смерті його матері, королеви Єлизавети II.

Роблячи свою заяву на Раді з престолонаслідування, Карл III пообіцяв наслідувати «надихаючий приклад» своєї матері та закінчив молитвою про «керівництво та допомогу Всемогутнього Бога».

Він сказав: «Мої лорди, леді та джентльмени, це мій найскорботніший обов’язок повідомити вам про смерть моєї улюбленої матері королеви. Я знаю, як глибоко ви, вся нація, і я думаю, що весь світ, співчувайте мені у непоправній втраті, яку ми всі зазнали.

Для мене найбільша розрада — співчуття, яке стільки людей висловлює моїй сестрі та братам. І що така величезна прихильність і підтримка повинні бути поширені на всю нашу родину у нашій втраті».

Він продовжив:

«Приймаючи ці обов’язки, я прагнутиму наслідувати приклад, що надихає, який я подав у підтримці конституційного правління, і прагнути миру, злагоди та процвітання народів цих островів, а також королівств і територій Співдружності по всій території світу.

З цією метою я знаю, що мене підтримають прихильність і лояльність народів, сувереном яких мене покликано бути, і що при виконанні цих обов’язків я буду керуватися порадою їхніх обраних парламентів.

У всьому цьому мене глибоко надихає постійна підтримка моєї коханої дружини. Я користуюся цією можливістю, щоб підтвердити свою готовність і намір продовжувати традицію передачі спадкових доходів, включно з маєтком Корони, моєму уряду на благо всіх в обмін на суверенний грант, який підтримує мої офіційні обов’язки як глави держави та глави нації.

І, виконуючи покладене на мене тяжке завдання, якому я тепер присвячую залишок свого життя, я молюся за керівництво і допомогу Всемогутнього Бога».

Під час церемонії король Чарльз як «Захисник віри» склав присягу щодо безпеки Церкви Шотландії, яка зберігає свою незалежність.

«Милістю Божою сумлінно обіцяю і клянуся, що я буду непорушно підтримувати й зберігати правдиву протестантську релігію, як це встановлено законами, прийнятими в Шотландії на захист позову Права, зокрема, Закону під назвою «Закон про захист протестантської релігії та уряду пресвітеріанської церкви», а також Акти, прийняті парламентом обох Королівств про об’єднання двох Королівств, разом з урядом, поклонінням, дисципліною, правами та привілеями Церкви Шотландії. Тож допоможи мені Боже».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!