Новини суспільства

19 червня 2022 року Україна відзначає День батька

19 червня 2022 року, у третю неділю місяця, в Україні відзначають День батька. Це свято нагадує про важливість зміцнювати сімейні стосунки й про визнання ролі батьків у виховному процесі.

Джерело: rbc.ua

В нашій країні день татів і дідусів почали відзначати 2019 року у третю неділю червня. А до 2019 року День батька відзначали неофіційно одночасно з іншими країнами світу – у третю неділю вересня.

Свято народилось у США понад 100 років тому. Ініціатором свята була Місис Додд з міста Спокан. Вона хотіла віддячити власному батьку, який після смерті своєї дружини самостійно виростив шістьох дітей. Тому жінка вирішила запропонувати створити свято для чоловіків, які піклуються про своїх дітей.

Спочатку цю ідею підтримали на рівні одного штату. Потім підхопили інші штати, а далі й інші країни.

Зазначається, що День батька в усьому світі святкують в різні дати. Деякі країни відзначають цей день у третю неділю вересня, в який святкується ще й Всесвітній день батьків. Частина країн обирає саме 20 або 21 вересня. Проте є країни, які святкують влітку.

День батька відзначають, аби наголосити на важливості створення і розвитку умов для зміцнення сімейних стосунків і визнання ролі батьків у виховному процесі. До того ж наголошується на популяризації сімейного способу життя, створенні повних сімей та формуванні відповідальності батьків за життя своїх дітей.

Схожі статті

В цей день у більшості країн організовують спільні барбекю, сімейні пікніки та вечері. Діти відвідують батьків, дарують подарунки й організовують їм різні заходи.

Своєю чергою влада країни зазвичай проводить різні заходи, семінари, лекції та вручає нагороди багатодітним батькам та батькам, які виховують дітей самостійно.

Нагадаємо, що навчальний посібник для батька «Основи батьківства» вийшов у світ. Автори Кен Кенфіл та Біл Бім пропонують його усім чоловікам, які прагнуть бути найкращими татами для своїх дітей. Видання можна завантажити безплатно за посиланням. Посібник виданий російською мовою. Перші 100 замовників отримають у подарунок сувенірний магніт з написом. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button