Християнські новини

До 2050 року число мусульман може зрівнятися з кількістю християн

Чисельність мусульманського населення Землі може практично досягнути загальної кількості християн до 2050 року. Американська організація «Pew Research Center» провела дослідження і прийшла до висновку, що протягом наступних сорока років християни будуть найбільшою релігійною групою, але іслам розвиватиметься швидше, ніж будь-яка інша релігія.

На думку авторів дослідження до середини XXI століття у світі буде налічуватися 2.76 млрд. мусульман і 2. 92 млрд. християн – 29,7% і 31,4% відповідно до населення Землі. Чисельність мусульманського населення Землі буде рівним з християнським.

Найбільша кількість мусульман очікується в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Найбільша ісламська діаспора проживатиме в Індії, але Індія все ж залишиться індуїстською країною. В Європі число мусульман досягне 10%. Дослідники також передбачають, що при збереженні тенденцій іслам стане найпоширенішою релігією планети після 2070 року.

Більше про іслам:

Автори прогнозу використовували дані 2,5 тис. переписів, досліджень і баз даних населення з 175 країн, які охоплюють 95% людей всього світу.

http://mirvam.org/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button