СвітХристиянські новини

Християни Великобританії частіше читають Біблію під час пандемії. В результаті – ще більша надія на Бога й впевненість у майбутньому – опитування

Згідно з результатами опитування християнської благодійної організації Christian Research, християни у Великобританії під час пандемії стали більше читати Біблію. Це спонукало віруючих мати ще більшу надію на Бога й впевненість у майбутньому. Повідомляє invictory.org з посиланням на christiantoday.com.

За результатами опитування, більше читати Біблію саме під час пандемії почали більше третини (35 %) респондентів, при цьому найбільше зростання (53 %) стався серед християн у віці від 25 до 34 років.

Близько 42 % респондентів заявили, що читання Біблії спонукало їх більше надіятися на Бога під час пандемії. Серед християн у віці від 45 до 54 років відповіли 49 %.

Впевненість у майбутньому завдяки читанню Біблії мають понад чверть опитаних (28 %). А майже дві третини (63 %) заявили, що їхні погляди на майбутнє залишилися на колишньому рівні.

Завдяки читанню Біблії покращився психологічний стан у трохи менше чверті опитаних (23 %), а майже у половини респондентів (47 %) у віці від 24 до 34 років поліпшився душевний стан.

Читання Святого Письма третини підліткам у віці від 16 до 24 років допомогло їм відчувати себе менш самотніми.

Читайте також:

Половина опитаних відповіла, що читають Святе Письмо щодня, а чверть – «кілька разів на день». А кілька разів на день читають 27 % опитаних у віці від 25 до 34 років і 32 % у віці від 35 до 44 років.

Автор онлайн-курсу Біблійного товариства доктор Ендрю Оллертон:

«Приємно бачити, що Біблія дає людям надію і впевненість. Святе Письмо допомагає нам піднятися над нашими обставинами, і стає точкою відліку в непевні часи. Це нібито відчути себе в море, а потім встати на скелю. Психологічне здоров’я дуже важливо, а Святе Письмо – джерело стійкості й добробуту».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button