Україна

Зеленський зворушливо привітав українців з Великоднем і попросив Бога захистити Україну

З Великоднем християн східного обряду привітав президент України Володимир Зеленський. Відео привітання було записано у Соборі Святої Софії Київської – у своїй молитві він попросив Бога захистити кожного українця та дати сили для боротьби та перемоги. Як повідомляє Укрінформ, текст привітання глава держави опублікував у Telegram.

Джерело: risu

«На Великдень ми просимо в Бога великої благодаті, щоб здійснилася наша велика мрія – це ще один Великий день, день, коли в Україні настане великий мир. А з ним – вічна злагода й процвітання. З вірою та впевненістю в це я вітаю всіх вас зі святом Пасхи і Великоднем», − зазначив Зеленський.

Також президент закликав співвітчизників берегти себе, своїх близьких, рідних та Україну.

МОЛИТВА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

(скорочена версія)

Боже, великий, єдиний, нам Україну храни.

Захисти тих, хто захищає нас і боронить рідну землю. Зміцни волю тих, хто захищає нас від неволі. Збережи тих, хто береже Україну. Допоможи тим, хто їм допомагає. Дай сили тим, хто віддає всі сили. Хай кожен хто шукає − завжди знайде. Хай кожен, хто зараз в дорозі, завжди її подолає. Хай кожен, хто для порятунку робить все можливе, ніколи не втрачає віри в те, що все можливо. Бережи життя тих, хто рятує життя іншим. Хай життя виграє битву у смерті кожного дня.

Бережи наших матерів і дай сили тим, хто чекає сина чи доньку з війни. Дай стійкості тим, хто не дочекався своєї дитини з фронту. Допоможи здолати нестерпний біль тим, хто втратив рідне дитя у мирних містах і селах, куди Росія принесла смерть.

Дай сили та стійкості наши батькам і дідусям дочекатися миру та перемоги і повернення своїх. Дай їм побачити як наша земля буде звільнена і відбудована, а нам дай сили це зробити.

Бережи всіх наших діточок і даруй кожному з них щасливу юність, молодість, зрілість і старість та позбутися спогадів дитинства про війну.

Ти знаєш, що ми не знищували інші народи, тому не дозволь знищити нас. Ми не захоплювали інші землі, тому не дай захопити наші. Збережи Україну. Її правий і лівий берег, коли нас б‘ють і в праву і в ліву щоку.

Ми віримо, що під час Свого суду ти не забудеш і осудиш всіх тих, хто забув твої заповіді. Не забудеш про Бучу, Ірпінь, Гостомель, Бородянку, Чернігів, Миколаїв, Харків, Краматорська, Маріуполь та Київ.

Дай нам і усім людям, які живуть в інших містах та чують моторошні вибухи почути салют перемоги. Дай нам побачити не лише страшні сцени війни, але й щасливу картину миру.

Ти проводиш наш через важкі випробування і дай нам на цьому шляху дійти до справедливого кінця – до початку щасливого життя і процвітання України, фізичного і духовного.

Ти бачиш, що наші серця часто сповнені болем і гнівом, сповнені ненавистю до загарбників і всього, що вони накоїли. Не дай цим почуттям зруйнувати нас зсередини. Нехай гнів буде перетворений на наші добрі діла і силу перемогти сили зла.

Вбережи нас від розбрату та розколів. Не дай нам втратити єдність. Зміцни нашу волю і наш дух. Не дай нам втратити себе, жагу до свободи, запал до праведної боротьби, а також надію на перемогу.

Боже, не дай нам втратити Україну, а також віру (в Тебе).

Володимир Зеленський

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Однозначно й наочно бачимо й досвідчуємо, що нині і, зокрема, в духовно-світоглядній поставі чинного глави нашої держави щось суттєво змінюється: і явно в бік біблійного ПОЗИТИВУ!
    І слава Богу за це!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button