Блог Сергія Головіна

Бог і місто. Кирило Говорун та Сергій Головін, частина 1

Апологетично-політично-православно-протестантський діалог за участі архимандрита богослова Кирила Говоруна та доктора богослов’я Сергія Головіна.

Таймкоди: 1:22 про реальність існування Бога, 4:00 про достовірність Біблії, 10:03 про спасіння, 14:25 про хрещення, 21:20 про євангелізацію та прозелітизм, 27:14 про риштовання та природу Церкви, 32:16 про роль жінки в християнстві.

Насичена бесіда двох публічних інтелектуалів про реальність існування Бога та правдивість Біблії, про роль жінки в християнстві та «руський мир», про Крим та Майдан, про «знамено звіра» та вакцинацію, про екуменізм та про Криворізьку Раду Церков.

Архімандрит Кирило Говорун – український богослов, професор університету Лойола-Мерімаунт в Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США), викладач Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова (Київ) та Національного університету «Києво-Могилянська Академія», директор Екуменічного інституту Хаффінгтон (США). Автор багатьох наукових праць і декількох монографій, виданих англійською й українською мовами. Викладав у Єльському і Колумбійському університетах в США, університеті Альберти в Канаді, Стокгольмській школі теології у Швеції. Неодноразово виступав у Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості. Автор книг «Політичне православ’я: доктрина, що розділяє Церкву», «Риштовання Церкви», «Мета-еклезіологія: хроніки самоусвідомлення Церкви».

Сергій Головін – доктор філософії (Ph. D), доктор прикладного богослов’я (D. Min), магістр гуманітарних наук (MA, релігієзнавство), магістр природознавства (фізика Землі), магістр педагогіки (фізика). Президент Християнського Науково-апологетичного Центру. Декан Міжвузівського факультету апологетики християнства. Автор навчальних посібників «Вступ до систематичної апологетики», «Основи логіки для віруючих і невіруючих», «У пошуках Божої волі. Нарис практичної християнської етики», «Біблія і політика. Основи громадянського суспільства», «Основи кроскультурного благовістя», «Домобудівництво благодаті. Біблійні принципи церковного керівництва»; книжок «Світогляд: втрачений вимір благовістя», «Всесвітній потоп: міф, легенда чи реальність?», «Радість Апокаліпсису» та багатьох інших.

Частина 2: https://www.slovoproslovo.info/boh-i-misto-kyrylo-hovorun-i-serhiy-holovin-chastyna-2/

Дивіться також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Сергій Головін

Доктор філософії (Ph.D), доктор прикладного богослів'я (D.Min), магістр гуманітраних наук МА, релігієзнавство,, магістр природознавства (фізика землі), магістр педагогіки (фізика). Президент Християнського Науково-аполегетичного Центру.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button