УкраїнаХристиянські новини

Християнин Олександр Яковлєв знову обраний мером міста Скадовськ

Християнин Олександр Яковлєв переобраний на голову міста Скадовськ (Херсонська область). Він балотувався у мери від політичного об’єднання «Самопоміч».
Сорокасемирічний християнин Олександр Яковлєв одружений та виховує чотирьох дітей. Він вже був мером міста Скадовськ. За 2 роки через формальні причини його відсторонили від посади за неповідомлення про конфлікт інтересів при закупівлі канцтоварів в магазині його дружини на загальну суму 1167 гривень, повідомляє Олександр у Facebook.
Проте у 2020 році Олександр став кандидатом міської голови, прокоментувавши це тим, що він відчув відповідальність перед Богом, сім’єю та усіма виборцями його округу і всього народу України.
Читайте також:

Людина, яка може бути прикладом і натхненням для багатьох протестантів, що бажають змінювати суспільство, роботою в органах влади. Його багато разів поливали брудом, звинувачували в корупції опоненти, оскільки вони втратили можливість до збагачення.
Олександр свою перемогу коментує так:

«Ми перемогли, тому що люди побачили, що влада може бути відкритою, повірили, що влада може працювати для громади».

Переобраний мер розуміє, що це тільки початок. Попереду ще багато чого потрібно зробити.

«Звісно першими кроками буде формування команди. У зв’язку з набуттям статусу громади – нові повноваження, нова структура виконкому, створення нових органів управління».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button