Світ

Валерій Гілецький з Молдови став президентом генеральної асамблеї Європейського Християнського Політичного Руху

Більшістю голосів Валерій Гілецький з Молдови був обраний президентом генеральної асамблеї Європейського Християнського Політичного Руху (ECPM). Він має багатий політичний досвід як колишній депутат молдовського парламенту та член Парламентської асамблеї Ради Європи, а також був єпископом.

Джерело: ecpm.info

Після оголошення результатів пан Гілецький сказав, що має велику честь бути обраним, і зобов’язується служити ECPM в міру моїх можливостей та Божої ласки.

Читайте також:

Крім того, на вакантні місця були призначені два нових члени правління: Леон Мейєр (член ChristenUnie, Нідерланди) та Міхал Поважан (член Kresťanská únia, Словаччина). Обидва залучені до роботи своїх партій на місцевому та національному рівнях, та є висококваліфікованими та відданими розвитку християнських цінностей у європейському суспільстві.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button