СвітХристиянські новини

В Індії реалізовується проєкт щодо надання швейних машин для вдів християнських мучеників

В Індії 20 вдів, чиї чоловіки були вбиті в результаті нападів на християн у штаті Одіші, отримають швейні машини та вчитимуться працювати на них. Проєкт надання швейних машин вдовам з міста Локебаді фінансується дочірнім фондом «Голосу мучеників-Корея» – «Фондом сімей мучеників і в’язнів» (FOM / FOP). Проєкт реалізований заради допомогти жінкам забезпечувати свої сім’ї.
Повідомляє БОГ.NEWS.
Представник фонду «Голос мучеників-Корея» д-р Хен Сук Фолі, який реалізує цей проєкт в Індії, зазначає:

«Спалах насильства проти християн в штаті Одіші, що відбулася десять років тому, триває і сьогодні. Християнська меншість, як і раніше, живе в жахливих умовах. Віруючі піддаються дискримінації, живуть у крайній убогості та не мають постійного джерела доходу».

Фолі зазначає, що жінки, особливо вдови, зазнають найбільших труднощів у пошуках роботи.

«У більшості випадків робочі місця отримують чоловіки, заробітної плати яких ледь вистачає, щоб один раз погодувати свою сім’ю. Але для жінок, чиї чоловіки загинули, перспективи працевлаштування практично відсутні», – повідомляє він.

Читайте також:

У 2019 місія «Голос мучеників-Австралія» запустила тестовий проєкт з надання швейних машин 25 жінкам, які залишилися без чоловіка. Учасниці також навчалися, як забезпечити себе за допомогою шиття. За словами Фолі, результати перевершили очікування:

«Жінки не тільки змогли матеріально забезпечувати себе. Вони також почали віддавати десятину у своїх церквах і навчати інших вдів і молодих жінок тому, як заробляти на життя, працюючи кравчихою», – підкреслив представник місії.

В Індії реалізовується проєкт щодо надання швейних машин для вдів християнських мучеників
Наприклад, опишемо історію жінки Канчана, яка була відібрана для участі в проєкті.

«З 2008 по 2018 рік я зіткнулася з переслідуваннями, оскільки не хотіла відмовлятися від віри, – повідомила жінка. – Мені доводилося переїжджати з місця на місце. Я не могла заробляти, і тому не мала стабільного доходу. Також я не могла отримати ні медичну допомогу, ні допомогу від держави. Я була не в змозі забезпечувати свою сім’ю всім необхідним».

До участі в проєкті Канчана збирала дрова в джунглях для продажу на ринку.

«Я носила дрова цілими днями, і мені було дуже важко», – зазначила вона.
«Коли я приїхала в Локебаді у 2019 році, я подала заявку на отримання однієї зі швейних машин, і коли я її отримала, почала шити власний одяг. Незабаром я привела трьох жінок, які абсолютно не вміли шити, і навчила їх працювати на машинці. Ми стали працювати разом і шити одяг для подальшого продажу. Мені було дуже приємно ділитися своїми знаннями та допомагати зміцнювати їхню віру в Господа», – сказала Канчана.

Вона доповнила:

«Я так рада, що навіть у важкі часи знайшла допомогу і теж можу допомагати іншим жінкам, що зазнають труднощі. Бог дав нам таку благодать».

Фолі вважає, що надання швейних машин і навчання вдів допоможе відновити та зміцнити християнську громаду, яка була зруйнована десять років тому.

«Подібні проєкти показують світові, що, коли на християн нападають, їм можна допомогти іншими методами, ніж організацією втечі або опору режиму. У відповідь на гоніння вони можуть залишатися вірними, знаючи, що Бог може дати їм нове життя і там, де вони проживають на цей момент за підтримки віруючих з усього світу. Це потужне свідчення Євангелія, яке несуть християнські вдови з Індії», – сказав він.

Представники організації запрошують охочих підтримати проєкт. Вартість однієї швейної машини та навчання однієї жінки становить близько 490 доларів.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button