Сім'яХристиянські новини

Громадянський рух «Всі разом!» вимагає притягнути до відповідальності «ОСНОВУ» за розбещення малолітніх

«Енциклопедія статевого життя. 10-13 років», «Енциклопедія статевого життя 7-9 років» та «Енциклопедія статевого життя 4-6 років» – назви книг, які ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА»  випустили в масовому тиражі, і, які містять опис статевого акту в найменших подробицях та відповідні зображення.
Книги продаються на всіх найпопулярніших книжкових сайтах, тут зазначена вікова категорія 9 – 14 років, своєю чергою закон відносить таких осіб до малолітніх. Відповідно, Громадянський рух «Всі разом!» вимагає у зверненні до Офісу Генерального прокурора та Національної поліції дати оцінку законності діям видавництва «Основа» та притягнути його керівництво до належної відповідальності, оскільки заклики  типу: «отримати ще більше задоволення», а також «познайомитися ближче» можуть мати дуже негативний вплив на психіку та емоційний розвиток дитини, а згодом проявитися соціальними наслідками: абортами, зґвалтуваннями, захворюваннями на СНІД, безпліддям і т.д.

У листі від «Руху»зазначається, що Україна повинна вести боротьбу з сексуальним насиллям над дітьми, оскільки імпліментувала Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Крім того, Кримінальний кодекс України забороняє ранні статеві стосунки незалежно від того, чи є вони добровільними, за це передбачене відповідне покарання згідно ст. 155 Кримінального кодексу України, а «Книга нав’язує малолітнім дітям неконтрольованість сексуальних бажань та веде до вчинення дітьми тяжких злочинів, таких як зґвалтування, примушування до статевих актів», — вважають автори листа. Найжахливіше, що в текстах для дітей 10-13 років на малюнках зображені під час статевого акту не дорослі чоловік та жінка,  а підлітки.
Крім зазначеного вище, цей «шедевр» на сторінках рекламує незареєстрований  в Україні лікарський препарат для здійснення АБОРТУ – французький препарат Mifegine, який заборонений для використання підлітками, ще й без заклику про консультацію лікаря. Це є підтвердженням  грошової  зацікавленості у випуску і продажі даної Книги.
Юристи організації «Всі разом!» наполягають на тому, щоб правоохоронці розпочинали  досудове розслідування кримінального правопорушення, передбаченого статтями 156 та 301 Кримінального кодексу України та заарештували увесь тираж виданих книг, як безпосередній речовий доказ. Також юридичний відділ організації вказує на статтю 6 Закону України «Про захист суспільної моралі», відповідно до якої забороняється: виробництво і ввезення в Україну творів, зображень, інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження, їх виготовлення, перевезення чи інше переміщення, реклама, збут чи розповсюдження; обіг, демонстрація та прокат друкованих видань, кіно-, аудіо-, відео-, радіо-, телепродукції, матеріалів на електронних носіях, інших видів продукції, що пропагують порнографію. Окрім, також йде посилання на ст. 20 Закону України «Про рекламу», де вказана пряма заборона реклами з використанням зображень дітей, які споживають або використовують продукцію, призначену тільки для дорослих чи заборонену законом для придбання або споживання неповнолітніми; з інформацією, яка може підірвати авторитет батьків, опікунів, піклувальників, педагогів та довіру до них дітей; з вміщенням закликів до дітей придбати продукцію або звернутися до третіх осіб з проханням зробити покупку.
Усе перечислене, на думку правознавців, є ознаками злочинних дій ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА», яка повинна відповісти за таку «просвіту» підростаючого покоління.

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button