СвітХристиянські новини

34 % дорослих у Великобританії вважають, що порно є прийнятним

Нове опитування показує, що третина дорослих у Сполученому Королівстві кажуть, що порнографія зараз є прийнятною. Майже кожен п’ятий дорослий каже, що не проти зайнятися кар’єрою в цьому напрямку, якби виплачували хорошу зарплату або якби робота була безпечною.

Джерело: christianpost.com

Недавнє опитування, проведене компанією Savanta ComRes серед 2087 дорослих у Великобританії, показало, що 34 % респондентів вважають порно прийнятним для суспільства. Крім того, 19 % респондентів були б готові працювати в порнографічній галузі, якби їм виплачували достатньо грошей або гарантували безпечні умови праці.

Британська благодійна організація Naked Truth Project прагне «відкрити очі та звільнити життя від шкідливого впливу порнографії». Дослідження показало, що молоді люди у віці від 18 до 34 років частіше (32 %), ніж ті, кому виповнилося 55 років і старше (8 %), вважають кар’єру у порнографії цікавою.

З іншого боку опитування показало, що більше половини респондентів (51 %) не хотіли б щоб член їх сім’ї створював порнографічний контент на таких сайтах як Onlyfans, або Pornhub.

Генеральний директор проекту «Гола правда» Ян Андерсен у своїй заяві сказав, що не вважає порно «прийнятним».

«Я вважаю, що порно руйнує життя та відносини. Також воно може спричинити проблеми з психічним здоров’ям, залежність та навіть імпотенцію», − сказав Андерсен.

«Отже, суспільство може приймати це, але це не може бути прийнятним, тому що люди заслуговують на краще, ніж ці речі».

 

Результати опитування були оголошені приблизно за тиждень до конференції «P Word». В онлайн-події, організованої проєктом «Гола правда», підтверджувались слова лідерів церкви, які говорити про негативні наслідки порнографії.

«Перехід від секс-шопу до смартфона означає, що порнографія стала більш доступною, анонімною та викликає звикання», – говорили на веб-сайті конференції та додали, що один популярний порно сайт має понад 115 мільйонів відвідувань щодня.

На вебсайті також приводять статистику, що лише за один місяць в 2020 році по всій Великій Британії 49 % дорослих відвідали порно веб-сайт. Вони додають, що ця проблема існує не лише поза церквою. У США 93 % пасторів повідомляють, що порнографія стала більшою проблемою, ніж раніше, та про те, що лише 7 % з них мають програму роботи з цим.

Андерсен повідомив, що 44 % хлопчиків у віці від 11 до 16 років дивились порно, щоб мати уявлення про те, що робити в майбутньому та спробувати це у сексуальних стосунках. Він сказав, що ця тенденція викликає занепокоєння, оскільки порно-відео часто показують або натякають на агресію та насильство.

У лютому двоє анонімних позивачів звинуватили Pornhub у розміщенні та отриманні прибутку від їх відеозаписів, що були завантажені на популярний веб-сайт порнографії. Вони подали скаргу до Окружного суду США у Північному окрузі Алабами.

«Торговці “сексом” та відповідачі “веб-сайту” перебувають в тандемі і заробляють на діях сексуального характеру та на дитячій порнографії, − йдеться у скарзі. − Платформа MindGeek традиційно спрощує систему “торговлі людьми”, що передбачає приховування дій ґвалтівників або потенційних злочинців».

Читайте також:

У травні понад 700 жертв сексуальної експлуатації закликали Конгрес розслідувати дії Pornhub та його головного офісу MindGeek. Вони стверджують, що порноіндустрія дозволила значні сексуальні злочини та зловживання.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button