Баптисти

Евакуація та гумдопомога: на Миколаївщині тривають бої, але церкви продовжують служити людям

Війська РФ продовжують обстрілювати Миколаївську область. На цій території ще тривають запеклі бої.  Проте християни служать мешканцям: евакуюють людей, відвозять гуманітарну допомогу тощо.

Джерело: Telegram «ЄХБ | Братство»

Зазначається, що російські окупанти, відступаючи, нищать сільськогосподарську техніку, забирають в населення побутові електроінструменти та продукти.

Однак церкви продовжують допомагати людям. Християни-чоловіки з Миколаєва працюють над евакуацією місцевих, а також розподіляють продукти та гуманітарну допомогу, якуотримують від Координаційного центру ВСЦ ЄХБ, церков Рівненщини та Румунії.

Чоловіки завезли допомогу 14-и церквам області та в дитячу лікарню Миколаєва.

«Ми з братами відвезли їжу та ліки у церкву селища Грейгове, яке нещодавно було звільнене з-під окупації. А також у церкву селища Каравелове. Тут велика кількість дітей та підлітків, що відвідували недільну школу. Дуже бідні неблагополучні родини… Там люди поки що без зв’язку та електрики», – розповів пресвітер Миколаївської області Віктор Золін.

Евакуація та гумдопомога: на Миколаївщині тривають бої, але церкви продовжують служити людям

Евакуація та гумдопомога: на Миколаївщині тривають бої, але церкви продовжують служити людям Евакуація та гумдопомога: на Миколаївщині тривають бої, але церкви продовжують служити людям

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button