війна

Додаткової мобілізації не буде, Україна є прагматичною державою і створила достатньо резервів – Подоляк

Михайло Подоляк зазначив, що Україна є прагматичною державою і створила достатньо резервів, щоб протистояти російським окупантам, тому додаткової мобілізації не буде. Проте Росія може мобілізувати українців на тимчасово окупованих територіях України.

Джерело: tsn.u

Про це радник глави Офісу президента сказав в інтерв’ю програмі Tagesschau німецького телеканалу ARD.

«Ми вже створили резерви через систему територіальної оборони і будемо активно використовувати ці резерви. Ми не маємо сьогодні оголошувати додаткову мобілізацію. У нас є все, і ми готові до більшої кількості російських військових», − розповів Подоляк.

Також Подоляк наголосив, що втрати серед українських військових значно менші, ніж серед російських, оскільки Україна не використовує людей як «гарматне м’ясо». Він також розповів про нові перемоги на фронті та додав, що для ефективної ліквідації російських окупантів ЗСУ необхідні сучасні танки.

За словами радника голови ОП, росіяни, швидше за все, мобілізуватимуть українців на тимчасово окупованих територіях.

Читайте також:

Верховна Рада затвердила указ про мобілізацію в Україні

Як повідомляв раніше радник Офісу президента Олексій Арестович, Україна може провести мобілізацію у разі потреби. Адже в країні проживає 40 мільйонів людей, тож армію можна збільшити на 5,5 мільйонів військовослужбовців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!