Світ

Французька Федерація баптистських церков відзначає 100-річну історію

Французька Федерація баптистських церков відзначає 100-річну історію. Головною подією став конгрес, темою якого було: «Укорінення та завзяття». На ньому були присутні понад 300 осіб. «Ми прагнемо зрозуміти, що Бог очікує від нас у наступні роки».

Джерело: evangelicalfocus.com

Федерація Євангельських баптистських церков у Франції (FEEBF) відзначила 100-річчя Конгресом, який проходив з 26-28 травня у французькому місті Ле-Пор-Марлі (Івлін).

FEEBF вже проводили та буде проводити багато подій протягом року, наприклад, вебінари з декількох тем, які належать до історії, єдності та мистецьких конкурсів для молоді.

«Ми пройшли довгий шлях 100-річного існування. FEEBF перенесла багато випробувань, але Господь завжди залишався вірним (як і зараз!). Сьогодні ми все ще бажаємо залишатися вірними своєму покликанню як федерації», − зазначив Ніколас Фареллі, президент FEEBF у своєму звіті на сайті організації.

Фареллі наголосив, «святкуючи, ми бажаємо повною мірою жити федеративними вимірами братерства, співпраці та взаємодопомоги. Але щобільше, ми хочемо разом розуміти, що Бог від нас очікує на наступні 5, 10…100 років».

«Укорінення та завзяття»

Головною подією святкування став Вознесенський з’їзд, який зібрав понад 250 делегатів з 113 місцевих церков, представлених FEEBF, з темою «Укорінення та завзяття».

Президенти Всесвітнього Баптистського Альянсу Томас Маккей з Аргентини та Європейської Баптистської Федерації Стефан Гізігер зі Швейцарії також брали участь у конгресі.

«2022 рік має бути роком святкування, це також рік розпізнавання шляхів, які Бог прокладає для нашої федерації. Щоб прийняти цей виклик, я б хотів попросити вас молитися за нас, бо без молитви ми нічого не досягнемо», − сказав Фареллі.

Навчання, молодь та євангелізація

Навчання, молодь та розвиток євангелізації – три головні теми, які були запропоновані лідерами для обговорення на конгресі.

Після трьох пленарних засідань і перерви, делегати розділились на групи по 10 осіб, щоб поглибити та розвинути свої ідеї, які потім передали Раді FEEBF та комісії. «У всіх цих сферах Бог підготував шлях і чекає на нас», − додав Фареллі.

Україна та Росія

Як і на минулому конгресі, делегатів церков просили сказати побажання для усього світу та рекомендації Національній Раді FEEBF, підтримані щонайменше п’ятьма делегатами від різних церков.

В цьому році вони закликали Баптистський Всесвітній Альянс та Європейську Баптистську Федерацію «забезпечити наших братів та сестер в Україні нашою підтримкою та молитвами». Делегати також просили, щоб діалог з баптистами з Росії не був втрачений, щоб вони «залишались миротворцями».

Майбутні дії

Крім того, вони підкреслили потребу у пасторах для дітей та молоді на національному рівні та закликали Раду FEEBF зв’язатися з Французькою Протестантською Федерацією та Національною Радою Французьких євангелістів, «для розробки кодексу поведінки та статуту пастирської етики, щодо професійної таємниці».

«Ми всі вдячні Богу за Його вірність, нехай Він дає нам можливість чути Його голос, щоб ми могли рухатись вперед цілеспрямовано, з впевненістю та радістю на добрі справи, які Він приготував для нас, щоб ми могли їх виконувати», − підсумував Фареллі

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button