РелігіяХристиянські новини

Богослов Томас Ширрмахер стане наступним генеральним секретарем Всесвітнього євангельського альянсу

Всесвітній євангельський альянс (WEA), який представляє понад 600 мільйонів євангельських християн у всьому світі, оголосив про призначення богослова Томаса Ширрмахера наступним генеральним секретарем і головним виконавчим директором. Повідомляє The Christian Post.
У заяві WEA йдеться, що Міжнародна рада WEA одноголосно затвердила Ширрмахера наступним лідером групи. Тому він замінить Єфрема Тендеро 1 березня 2021 року.
Як повідомляє The Christian Post, Ширрмахер є головою Теологічної комісії WEA та Послом Групи з прав людини. Раніше він був членом Комісії релігійної свободи та допомагав розвивати Міжнародний інститут свободи релігій. Також він помічник Генерального секретаря WEA з богословських питань.

«Центром моїх переконань завжди була сила перетворення Євангелія Ісуса Христа для кожної людини та всього світу, – заявив Ширрмахер, – WEA є найкращим місцем для служіння Церкві. Я почуваюся в безпеці, запевняючи, що мене несе молитва мільйонів вірян. Я дуже радий, що так багато шанованих лідерів довіряють мені. Я довгий час був частиною керівництва, тому в WEA я вже відчуваю себе як вдома».

Іоан Саука, тимчасовий генеральний секретар Світової ради церков, привітав Ширмахера.

«Мені було приємно кілька разів зустрічатися та працювати з вами та іншими представниками Всесвітнього євангельського союзу, коли ми досліджували можливості спільної роботи, стикаючись із розвитком суспільства та церков», – сказав він, повідомляє Ecumenical News.

Голова IC Гудвілл Шана заявив:

«Томас буде відомий багатьом з вас, оскільки він багато років служив у WEA. Йому подобається працювати з групами різноманітних людей і спостерігати, як люди працюють задля досягнення цілей WEA. Він прагне будувати партнерські відносини та бачить, що WEA сприяє розвитку світової християнської спільноти».

Шана сказав, що досвід Ширрмахера буде цінним для WEA.

«Ми будемо продовжувати жадати ваших молитов і підтримки, щоб цей надзвичайно важливий крок протікав гладко і призвів до зміцнення WEA та проголошення Євангелія у всьому світі», – сказав він.

Колишній генеральний секретар Тендеро, який відходить, сказав, що передаватиме керівництво групою з «великою радістю».

«Оскільки ми кілька років співпрацювали у Вищій керівній групі WEA, я побачив у ньому харизму, компетентність та здібності, які відповідають характеру, переконанню та покликанню Бога, необхідним для такого глобального завдання, – повідомив Тендеро. – Я повністю впевнений, що він очолить WEA, наділений силою Святого Духа, передаючи Благу звістку Господа Ісуса Христа всім народам та здійснюючи особисті, сімейні та громадські перетворення на славу Божу».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button