СвітХристиянські новини

У Польщі переслідують професорку за гомофобію та нетерпимість

Дисциплінарний омбудсмен Сілезького університету розпочав процедуру застосування покарання відносно відомої професорки Еви Будзинської на прохання студента, що звинуватив її в гомофобії та нетерпимості.
Причиною таких нападів і цькування стало те, що під час занять напередодні Різдва у грудні 2019 року пані професорка назвала зачате в лоні матері «дитям в утробі». Також наполягала, що шлюбом можна називати лише союз між чоловіком і жінкою, а сім’ю творять чоловік, дружина, батько, матір, діти й інші родичі. Вона також представила наукові дослідження щодо негативних наслідків виховання дітей гомосексуальними парами і висловила своє критичне ставлення до евтаназії.

Професорка Ева Будзиньська, понад 28 років викладач Сілезького університету, залишила заклад на знак протесту.

Центр захисту життя та сім’ї виступив на захист відомої професорки, й підготував звернення до влади Сілезького університету негайно припинити дисциплінарне провадження проти неї.
«Все свідчить про те, що звинувачення стали частиною кампанії із залякування викладачів університетів, які наважуються захищати свої сім’ї беруть участь у полеміці з постулатами гендерної ідеології та LGBTQ організацій», – йдеться у петиції, яку можна підписати на веб-сайті bronmyprofesor.pl.

Джерело: Родина

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button