Домашня»Новини»У Польщі переслідують професорку за гомофобію та нетерпимість

У Польщі переслідують професорку за гомофобію та нетерпимість

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Дисциплінарний омбудсмен Сілезького університету розпочав процедуру застосування покарання відносно відомої професорки Еви Будзинської на прохання студента, що звинуватив її в гомофобії та нетерпимості.

Причиною таких нападів і цькування стало те, що під час занять напередодні Різдва у грудні 2019 року пані професорка назвала зачате в лоні матері «дитям в утробі». Також наполягала, що шлюбом можна називати лише союз між чоловіком і жінкою, а сім’ю творять чоловік, дружина, батько, матір, діти й інші родичі. Вона також представила наукові дослідження щодо негативних наслідків виховання дітей гомосексуальними парами і висловила своє критичне ставлення до евтаназії.

Професорка Ева Будзиньська, понад 28 років викладач Сілезького університету, залишила заклад на знак протесту.

Центр захисту життя та сім’ї виступив на захист відомої професорки, й підготував звернення до влади Сілезького університету негайно припинити дисциплінарне провадження проти неї.

«Все свідчить про те, що звинувачення стали частиною кампанії із залякування викладачів університетів, які наважуються захищати свої сім’ї беруть участь у полеміці з постулатами гендерної ідеології та LGBTQ організацій», – йдеться у петиції, яку можна підписати на веб-сайті bronmyprofesor.pl.

Джерело: Родина

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Тур Франкліна Грема в Британії під загрозою через ЛГБТ

Наступна стаття

ВООЗ оголосила надзвичайний стан через коронавірус

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *