Блог Себастьяна Тегзи

До Дня Незалежності України!

В основі всякого святкування лежить спомин, себто пам’ять про подію, наслідки якої тривають до сьогодні. Це наповнює наші серця вдячністю і служить джерелом сенсу для руху в майбутнє. Ми згадуємо і відзначаємо, пам’ятаємо і святкуємо, а також осмислюємо і плануємо, підводимо підсумки і накреслюємо цілі.

День Незалежності України – це не просто вихідний день, це справжнє свято. Цього дня 30 років тому Верховною Радою УРСР був урочисто проголошений Акт незалежності України та створення самостійної української держави − України. Це є подія, яку неможливо згадувати без вдячності; подія, про яку мріяли численні покоління минулого; подія, яка установила історичну справедливість. Водночас День Незалежності спонукає нас дивитися в майбутнє і завзято братися до праці над якістю цієї незалежності.

За минулих часів до періоду незалежності християнська свобода в Україні часто зазнавала утисків та переслідувань. І ми згадуємо ці часи зі смутком. Особливо радянський період, коли не жалували нікого. Сьогодні ж разом з незалежністю української держави християни різних віросповідань отримали нарешті право свободи, дане нам самим Богом. І не тільки право, але також і повноцінну й колосальну можливість брати участь у творенні нового і вільного суспільства.

Християни переконані, що справжню свободу приносить пізнання істини, тому що неправда робить нас рабами. Ми вважаємо, що істина не є чимось недосяжним для нас. Ми не приречені блукати в пісках невизначеності; ми віримо, що існує скеля істини. Всі ми чуємо відлуння її голосу в нашому сумлінні, але повною мірою вона відкрилась нам в Ісусі Христі. В Його словах ми чуємо її неоманливий і надійний голос − істини, яка робить нас вільними.

Читайте також:

«Тож коли Син вас визволить, то справді станете вільні» (Ів. 8:36).

Зі святом Незалежності, дорогі українці!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button