СвітХристиянські новини

Дві третини в США моляться щонайменше щотижня, і лише 15 відсотків ніколи не моляться, показують опитування

Майже половина американців молиться щонайменше раз на день, а три чверті це роблять принаймні один раз на місяць, причому більшість молитов зосереджуються на їхній сім’ї та країні, згідно з новим опитуванням, пише газета Слово про Слово з посиланням на christianheadlines.com
Опитування показало, що 45 відсотків дорослих у США кажуть, що моляться хоча б раз на день. Додаткові 14 відсотків моляться кілька разів на тиждень і 7 відсотків приблизно раз на тиждень. Шість відсотків моляться кілька разів на місяць, а 4 відсотки – один раз на місяць.
Загалом, 66 відсотків американців моляться хоча б раз на тиждень, а 76 відсотків – хоча б раз на місяць. Лише 15 відсотків дорослих кажуть, що ніколи не моляться.

Опитування 1000 дорослих було проведено у квітні Центром досліджень культури в християнському університеті Арізони від імені Президентської молитовної команди, яка була заснована в 2001 році для заохочення американців молитися за своїх лідерів.

«Американці моляться. І це добре, – сказав Джеймс Болтхаус, президент і генеральний директор Президентської молитовної команди. “Наскільки вони розуміють спілкування з Богом, як вони наближаються до Нього і чого від нього чекають, було дивно”.

Серед тих, хто молиться хоча б раз на місяць, шість тем регулярно були в центрі уваги молитов:

  • – Люди в їхньому житті (75 відсотків). Сюди входять друзі, родина, співробітники та громада.
  • – Країна (61 відсоток).
  • – Ті, хто у військовій формі (53 відсотки).
  • – Люди, які працюють на державних посадах (46 відсотків).
  • – Президент (45 відсотків).
  • – Люди, «з якими ви не згодні з важливих питань / виборів» (33 відсотки).

Тим часом більшість американців, які моляться, розглядають це як інструмент, який є головним для їхньої віри. Серед тих, хто молиться щонайменше раз на місяць, 64 відсотки кажуть, що вони розглядають молитву як спосіб спілкування з Богом, а 57 відсотків кажуть, що молитва є центральною у стосунках із Богом. Повні 57 відсотків тих, хто молиться хоча б раз на місяць, кажуть, що молитва – це спосіб поклонятися Богу, 55 відсотків кажуть, що це допомагає їм справлятися з ситуаціями, 53 відсотки кажуть, що це дає їм надію на позитивне рішення, а 47 відсотків кажуть, що це зменшує їх занепокоєння або тривогу.

“Було приємно знати, що американці моляться за уряд і лідерів, як нам доручається в Біблії”, – сказав Болтуз. “Але ми також знаємо, що існує демографічна група, яка не впевнена в цінності молитви і чи змінить це щось, навіть якщо вони молилися. Ми сподіваємось поділитися з громадськістю деякими центральними уроками багатовікового людського досвіду з молитвою, а також десятками наукових досліджень, які були проведені щодо молитви, щоб допомогти людям краще зрозуміти, насолодитися та побачити вплив молитви».

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button