РелігіяХристиянські новини

Між радою Церков і Міносвіти почалася співпраця для покращення морального виховання дітей та молоді

25 серпня 2021 року підписано угоду про співпрацю між Міністерством освіти та науки України та Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій. Верховний архиєпископ Святослав навіть назвав цю подію історичною. Своєю чергою, від імені Міністерства підпис під документом поставив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Джерело: Релігія в Україні

Сам Святослав підкреслив, що тепер між Міністерством і Церквами буде більш скоординована діяльність.

«Ми будемо слухати одне одного. Ми також будемо намагатися розвивати свої освітні установи. Але різні Церкви і релігійні організації мають свої підходи. Цей документ передбачає щось, що є спільним для всіх – для християн різних конфесій, юдеїв, мусульман. Всі ми хочемо виконати свій обов’язок – дбати про всестороннє виховання наших дітей і молоді».

Голова ВРЦіРО наголосив, що саме у співпраці держави і Церкви криється моральна складова виховання майбутніх поколінь.

«Ми сьогодні відчуваємо, що виховання майбутніх поколінь, наші діти – у центрі уваги як держави, так і Церкви. Тому така узгоджена співпраця стосовно освітнього процесу є ключем до успіху, щоб будувати наше майбутнє на міцній основі Божого Слова. З іншого боку, це допоможе дбати про моральне здоров’я суспільства. Підписана нами угода має саме таку мету – спрямувати моральне виховання наших дітей, піклуючись про їхнє моральне здоров’я. І, звичайно, дбати про сімейні цінності: виховувати молодих людей здатними мудро створювати свої родини і бути щасливими».

Голова УГКЦ подякував працівникам МОН за плідну співпрацю над документом угоди. А також зізнався, що покладає велику надію на спільну діяльність релігійного середовища та освітніх структур, яку тепер розпочато.

Читайте також:

«Хочу побажати, щоб цей документ і така співпраця були черговою цеглинкою у розбудову і зміцнення вільної незалежної соборної України», – додав Святослав.

Голова УГКЦ підкреслив, що дана угода – це дійсно зобов’язуючий для обох сторін документ. І у ньому виписані принципи і цінності, на яких має будуватися виховна і освітня діяльність в Україні.

 

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!