УкраїнаХристиянські новини

Facebook буде позначати ЗМІ, які контролюються державами

В кампанії Facebook повідомили, що запускають політику маркування ЗМІ, які контролюються державами. Про це повідомив очільник відділу кібербезпеки кампанії – Натаніель Глайхер в офіційному блозі компанії.

«Кілька місяців тому ми повідомили про плани маркувати контрольовані державами ЗМІ, а тепер заявляємо про фактичний запуск такої політики», – написав він.

Також Глайхер повідомив, що пізніше в цьому році соцмережа також почне маркувати рекламу від таких ЗМІ.
В соціальній мережі також поінформували, що для визначення державних ЗМІ будуть звертати увагу на наступні фактори: структура власності, редакційна політика, інформація про журналістів, джерела фінансування. ЗМІ матимуть право оскаржувати маркування.

Довідка Слово про Слово: Facebook Facebook – найбільша у світі соціальна мережа, заснована в 2004 р. Марком Цукербергом. Спочатку сайт використовувався як засіб спілкування студентами Гарвардського Університету і мав назву thefacebook.com. Пізніше ім’я було змінене на сучасний варіант, а доступ відкритий для всіх навчальних закладів США і всього світу. Станом на березень 2020 року користувачами соцмережі є понад 2 млрд людей. Засновником і генеральним директором компанії є Марк Цукерберг.

Джерело: unian.ua

[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button