Світ

У 2024 році у Південній Кореї відбудеться Лозаннський Всесвітній Конгрес Євангелізації

У 2024 році Лозаннський рух проведе наступну глобальну зустріч у Південній Кореї у місті Сеул, відзначаючи 50-річчя першої зустрічі руху.

Джерело: christianpost.com

Відомо, що на Четвертому Лозаннському Всесвітньому Конгресі Євангелізації очікується присутність сотні християнських світових лідерів». Цю заяву зробив генеральний директор Лозаннського руху Майкл О у середу під час зустрічі віруючих лідерів в кампусі Інчхонської церковної громади в Оннурі.

В анонсі Лозаннський рух зазначив, що вони вважають, що ця зустріч «буде ключовим моментом у християнській історії четвертого Лозаннського конгресу, який пройде в Сеулі, організований Кореєю, Японією та іншими Азійськими церквами в тісному партнерстві з лідерами з усієї Азії».

«Всесвітня церква знаходиться на критичній точці, коли необхідно розглянути її єдність, а також наше свідоцтво цьому світу, якщо ми прагнемо досягти бачення, де Євангеліє досягає кожної людини, де церква розвивається у благовісті для кожного народу та будь-якого місця, де у кожній церкві Христоцентричні лідери, і церква впливає на кожну сферу суспільства», − заявила організація.

«Сеул буде місцем святкування Євангелія та нашого люблячого, всепрощаючого та милосердного Бога, який закликає нас приєднатися до Його місії у цьому світі… Наша молитва про те, щоб світ став прекрасніше через роки та покоління завдяки події у Сеулі у 2024».

Лозанна бере свій початок у липні 1974, коли преподобний Біллі Грем організував багатоденне зібрання у Лозанні, Швейцарія, яке відвідало близько 2 300 християнських лідерів з понад 150 країн.

Тема зустрічі Першого Всесвітнього Конгресу Євангелізації  у 1974 − «Нехай Земля почує Його голос».

З моменту інавгураційної зустрічі було проведено два додаткові конгреси, які пройшли у Манілі, Філіппіни у 1989, а згодом у 2010 у Кейптауні, Південна Африка.

Повідомляють, що у Кейптаун зібралися приблизно 4000 християнських лідерів, які представляли близько 200 країн, а тисячі інших брали участь онлайн.

Після низки зустрічей, рух прийме популярне сучасне церковне твердження про віру, відоме, як «Лозаннський Завіт».

«Ми глибоко схвильовані тим, що Бог робить у наші дні, спонукаючи до покаяння через наші невдачі, кидаючи виклик  незавершеним задачам євангелізації», − сказано у вступі Завіту.

«Ми віримо, що Євангеліє є доброю новиною для усього світу, Його благодаттю ми сповнені рішучості виконувати Христове доручення, проголошувати це всьому людству та навчати усі народи».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button