Релігія

Європейські єпископи звернулися із «сердечним» закликом до миру в Україні

Католицькі єпископи з усієї Європи висловили «глибокий смуток» у зв’язку з «жахливими людськими стражданнями», які спостерігаються в Україні.

Джерело: christiantoday.com

«Сердечний» заклик до миру був зроблений Комісією Єпископських Конференцій Європейського Союзу (COMECE) наприкінці осінньої пленарної асамблеї.

У своїй заяві єпископи попередили, що розширення війни матиме «катастрофічні наслідки для людства».

«Ми хочемо висловити наш глибокий смуток з приводу жахливих людських страждань, завданих нашим братам і сестрам в Україні жорстокою військовою агресією, ініційованою російською владою, − зазначили вони. − Ми згадуємо жертв у наших молитвах і хочемо висловити нашу близькість їхнім сім’ям».

У заяві вони також висловлюють «близькість» до мільйонів українських біженців.

«Ми хотіли б висловити нашу близькість також мільйонам біженців, переважно жінкам і дітям, які були змушені покинути свої домівки, а також усім, хто страждає в Україні та в сусідніх країнах через це “божевілля війни”», − зазначають єпископи.

Схожі статті

«Ми глибоко стурбовані тим, що нещодавні дії загрожують подальшим розширенням війни що триває, що матиме катастрофічні наслідки для людства».

У заяві наголошується, що наслідки війни відчуваються по всій Європі.

«Наші думки звертаються до всіх, хто опиняється у все більш драматичних соціально-економічних труднощах через енергетичну кризу, висхідну інфляцію та стрімке зростання вартості життя», − йдеться у заяві.

Заява завершується закликом до миру та прихильності обох сторін до мирних переговорів.

«Ми також звертаємося з рішучим закликом до агресорів негайно припинити бойові дії, а до всіх сторін − відкритися для переговорів щодо “серйозних пропозицій” для досягнення справедливого миру, працювати над вирішенням конфлікту, яке поважає міжнародне право і територіальну цілісність України», − зазначається у заяві.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Краще, як би вони звернулись до путіна, щоб він забрав своїх головорізів з усієї України і сам забрався геть. Тоді і війна закінчиться. Як вони набридли зі своїми закликами до мирних переговорів зі злочинцем.

  2. Аналогічної позиції притримується, до речі, і офіційна верхівка Ватикану.
    Тобто цими своїми закликами до “скорішого завершення війни” й “миру” – шляхом ведення “мирних переговорів” з кривавими кремлівськими воєнними злочинцями тут, по суті, Україну просто підштовхують ні до чого іншого, як фактично до капітуляції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!