МультимедіяСлово на перетині

Єврейські аспекти у Новому Завіті. Юрій Щурко та Надійка Гербіш

Чи можна вважати святого Павла апостолом язичників? Про що йшлося Ісусу, коли Він називав Себе хлібом життя? Як багато від єврейської культури залишилося в Євангелії?

Розмова про єврейськість Ісуса, антисемітизм, Голокост і юдейські аспекти Нового Завіту з отцем-доктором, біблістом, деканом філософсько-богословського факультету УКУ Юрієм Щурком.

Дивіться також:

Ведуча подкасту Надійка Гербіш. Партнер подкасту Філософсько-богусловський факультет УКУ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Надійка Гербіш

Дружина, мама, мандрівниця. Українська письменниця і перекладачка. Фахівчиня з міжнародних прав американської компанії Riggins Rights Management для Європи та Нордичних країн. Книжкова продюсерка видавничо-освітнього проєкту «Портал». Надійчині книжки стали українськими бестселерами й були відзначені національними та міжнародними нагородами. Кілька дитячих книжок вийшли також шрифтом Брайля та видані в аудіо-форматі для використання в програмах інклюзивної освіти. У 2020 разом із публіцистом, професором історії Українського католицького університету Ярославом Грицаком написала книжку есеїв про історію Різдва - «Велика різдвяна книжка» («Портал», Київ).

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button