Світ

Американці, які вивчають Писання, віддали на благодійність понад $100 млрд у 2021 році

Згідно з новим звітом, американці, які вивчають Біблію, минулого року виділили понад 100 мільярдів доларів на благодійність, віддавши церквам та іншим благодійним організаціям у середньому більше, ніж інші опитані підгрупи.

Джерело: christianpost

Раніше цього місяця Американське біблійне товариство опублікувало восьмий розділ свого щорічного звіту про стан Біблії, зосереджуючись на звичках благодійних пожертвувань християн і американського народу в цілому. Дослідження виявило, що американці, які думають про Біблію,— ті, хто отримав найвищий бал за шкалою оцінки прихильності Святому Письму на основі відповідей на низку запитань, що вивчають «частоту використання Біблії та вплив і центральність її послання» в їхні життя — у 2021 році віддали на благодійність 145 мільярдів доларів.

У середньому значна частина пожертвувань американців, які займаються вивченням Біблії, йшла до їхньої церкви або храму. Середній розмір пожертвувань американців, які вивчають Біблію, становила 2124 долари, а серед інших основних одержувачів благодійних пожертв у цій підгрупі були національні релігійні благодійні організації (344 долари), інші релігійні організації (277 доларів) та місцеві нерелігійні благодійні організації (162 долари).

Респонденти в «рухомій середині» віддали в середньому 335 доларів своїм місцям поклоніння, 168 доларів іншим релігійним організаціям, 85 доларів місцевим нерелігійним благодійним організаціям і 43 долари національним релігійним благодійним організаціям. З іншого боку, Bible disengaged направив більшу частину своїх благодійних пожертв ($406) на релігійні організації, окрім своїх місць поклоніння, що більш ніж удвічі перевищує середню суму, надану місцям поклоніння ($163).

Не залучені до вивчення Біблії пожертвували в середньому 285 доларів у місцеві нерелігійні благодійні організації та в середньому 28 доларів у національні релігійні благодійні організації.

Американці, які вивчають Святе Письмо, також мають найвищу частку тих, хто жертвує серед трьох категорій респондентів, що вимірюється їхніми балами за Шкалою залученості до Святого Письма. Вісімдесят відсотків американців, які дотримуються Священного письма, віддали гроші на благодійність у 2021 році, у порівнянні з 68 відсотками тих, хто перебуває в «рухомій середині», і 53 відсотками американців, які не вивчають Біблію.

Серед американців, залучених до Писання, більшість (58 %) пожертвували на благодійність не менше 210 доларів, ще 24 % пожертвували менше ніж 210 доларів, а 18 %, що залишилися, не жертвували на благодійність. Більшість тих, хто перебуває в «рухомій середині» (37 %), пожертвували на благодійність менше ніж 210 доларів, за ними йдуть 36 %, які не жертвували взагалі, та 27 %, які пожертвували понад 210 доларів. Переважна більшість відсторонених від Писання (52 %) не жертвували на благодійність, а 48 %, що залишилися, складалися з рівномірного розподілу тих, хто пожертвував менше ніж $210, і тих, хто пожертвував понад $210.

Практикуючі християни також жертвували гроші на благодійність частіше, ніж їхні непрактикуючі та нехристиянські колеги. Вісімдесят один відсоток практикуючих християн пожертвували гроші на благодійність у 2021 році у порівнянні з 61 % непрактикуючих християн та 52 % нехристиян.

В останньому розділі доповіді «Стан Біблії» також показано кореляцію між кількістю грошей, відданих людиною на благодійність, та її оцінкою за Індексом людського добробуту, розробленим Гарвардським університетом для вимірювання «щастя та задоволеності життям», «психічного та фізичного здоров’я», «сенс мети», «характеру і чесноти», «близьких соціальних відносин» та «фінансової й матеріальної стабільності». Ті, хто минулого року віддав на благодійність понад 210 доларів, у середньому отримали 7,6 бала за 10-бальною шкалою Індексу людського добробуту.

Люди, які віддали на благодійність менше ніж 210 доларів, отримали середній бал 6,9 за Індексом людського добробуту, а ті, хто взагалі нічого не віддав на благодійність, отримали середній бал 6,7. За 10-бальною шкалою, що спеціально вимірює рівень сенсу та мети людини, ті, хто віддав на благодійність не менше 210 доларів, отримали середній бал 7,7, на відміну від тих, хто віддав менше ніж 210 доларів (6,9) або тих, хто не жертвував на благодійність (6,7).

Джон Фаркухар Плейк, директор з аналізу служіння Американського біблійного товариства, відреагував на результати звіту у своїй заяві.

«Рік за роком наші дослідження показують, що існує сильна кореляція між благодійністю та процвітанням людини, що говорить про те, що люди знаходять сенс, коли віддають гроші на справу, в яку вірять. Залучення до Біблії та активне життя у вірі не означає простого читання слів на сторінках Писання − скоріше, це перетворення серця, яке надихає нас любити й жити добре», — сказав він.

Звіт «Стан Біблії» також ілюструє помітний розрив у рівнях благодійності залежно від віку. Вісімдесят чотири відсотки людей похилого віку віддавали кошти на благодійність у 2021 році, а також 73 % бебі-бумерів, 61 % представників покоління X, 53 % міленіалів і рівно половина наймолодшої групи американських дорослих, що становлять покоління Z.

Доповідь закінчується розглядом ролі користувачів Біблії, визначених як тих, хто звертається до Біблії принаймні три-чотири рази на рік, вважають, що їхнє використання Біблії відіграє роль у їхніх благодійних пожертвах. П’ятдесят п’ять відсотків користувачів Біблії, які погодилися з тим, що «внаслідок використання Біблії я став щедрішим щодо свого часу, енергії чи фінансових ресурсів», віддали на благодійність не менше 210 доларів, тоді як 19 % пожертвували менше ніж 210 доларів, а 26 %, що залишилися, не жертвували на благодійність.

Читайте також:

«Я завжди співчував людям, яким у житті важко» – бізнесмен витратив на благодійність 8 млрд доларів

Більшість із тих, хто погодився, що «вивчення Біблії змушує мене виявляти більше любові до інших» (54 %), повідомили, що віддали на благодійність принаймні 210 доларів. Ще 26 % тих, хто вважає, що Біблія допомогла їм виявляти більше любові до інших, не віддали грошей на благодійність, а решта 20 % пожертвували менше ніж 210 доларів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button