УкраїнаХристиянські новини

Якщо в Україні карантин «вихідного дня» не допоможе, запровадять локдаун

Запровадження локдауну в Україні  може стати реальністю. Але в тому випадку, якщо карантин «вихідного дня» не допоможе зупинити рівень захворювань та смертей від COVID-19. Попереджає у Facebook Денис Шмигаль, Премєр-міністр України.
Повідомляє nv.ua.
Якщо в Україні карантин «вихідного дня» не допоможе зупинити рівень захворення та смертей на COVID-19, тоді уряд може запровадити жорсткий карантин. Але локдаун – це вже план Б.
Прем’єр зазначив, що уряд зможе оцінити ситуацію в країні вже після 29 листопада, тобто після запроваджених обмежень карантину «вихідного дня».
Нагадаємо, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко наголосив на важливості карантину «вихідного дня» та рекомендував, щоб на богослужіннях в храмах стежили за кількістю людей на метр квадратний площі будівлі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button