СвітХристиянські новини

Молоді американці позитивно ставляться до соціалізму, в якому були репресії: опитування

Некомерційна організація Фонд жертв комунізму опублікувала п’яте щорічне опитування, в якому 2100 американців висловили свою думку про соціалізм. Майже половина опитаних американців вважають соціалізм «позитивним», попри вбивства, війни, голод і ГУЛАГи. Повідомляє  invictory.com з посиланням на The Christian Post.
Як свідчать результати, за останній рік кількість американців, які прихильно ставляться до соціалізму зросла на 4 %. Молодь найбільше схильна схвалювати соціалізм: 49 % представників покоління Z (люди, що народилися після 1999 року) і 47 % мілленіалів (народжені в період з 1984 по 1998) позитивно ставляться до терміна «соціалізм»; майже 12 % представників покоління Z і 10 % мілленіалів заявили, що «суспільство було б краще, якби вся приватна власність належала уряду».
Директор Фонду жертв комунізму Маріон Сміт зазначила, що сьогодні люди, які підтримують соціалізм помиляються щодо значення та історії цього слова.

«Якщо сьогодні люди проголосують за соціалістичну державу, це буде їх останнє голосування. Кожен раз, коли соціалісти правили нацією, це призводило до економічного краху і створення диктаторських поліцейських держав», – пояснила вона.

Вона доповнила, що засоби масової інформації та шкільна система ігнорують вбивства, які вчинили соціалістичні держави. На її думку, молодь підтримує систему, тому що не знає про злочини соціалістів.

«На відміну від злочинів нацистів, захисники Радянського Союзу і комуністичного режиму не понесли відповідальності й не вибачилися, – сказала вона. – Соціалізм повинен бути так само неприйнятний, як і фашизм».

Сміт назвала віру – головним ворогом соціалізму і додала, що християнам слід пам’ятати про це.

Раніше в інтерв’ю почесний доктор права Нортвудського університету та автор декількох книг Лоуренс Рід відзначив суперечності між соціалізмом, який передбачає державний перерозподіл багатства, і тим, як Ісус підходив до благодійності. Зокрема, економіст навів в приклад уривок з Євангелія від Луки 12, в якому якийсь чоловік попросив Ісуса розділити спадщину між ним і його братом. Ісус відмовився це зробити.

«Соціалісти беруть на себе роль судді, який вирішує кому і що дістанеться, – зазначив Рід. – Немає жодного прикладу, в якому б Ісус підтримав насильницький перерозподіл багатства».

Деякі християнські апологети, в тому числі американський автор і спікер Алекс Макфарланд, вважають, що церкви повинні докласти більше зусиль для спростування тверджень соціалізму.

«Коли справа доходить до захисту віри, Біблії чи Ісуса, є багато великих апологетів, – сказав Макфарланд минулого місяця. – Але коли справа доходить до політики та конкретних імен людей, які можуть нашкодити Америці, у більшості апологетів немає сили духу, щоб вступити в боротьбу і захистити країну».

У серпні дослідження, проведене Центром культурних досліджень, показало, що 98 % американців, які дотримуються соціалістичних переконань, відкидають біблійний світогляд. 83 % тих, хто дотримується біблійного світогляду, відповіли, що вони вважають за краще «капіталізм соціалізму».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. До речі, оці багаточисельні молоді “соціалісти” в США чи, принаймні, їх переважна більшість, як виглядає, і будуть голосувати 3 листопада (і, напевно, вже проголосували – достроковно – поштою) за кандидата в президенти від Демократичної партії – Джо БАЙДЕНА.
    Тобто: того самого політика, чия ліволіберальна позиція і риторика їм значно ближча і зрозуміліша, аніж задекларовані консервативно-традиціоналістські погляди і цінності чинного президента – республіканця Дональда ТРАМПА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button