УкраїнаХристиянські новини

Фонд Білла та Мелінди Гейтс фінансували 25 організацій, щоб «очистити математику від расизму»

Некомерційна організація «Фонд Білла та Мелінди Гейтс» надала 140 мільйонів доларів 25 громадським організаціям, щоб очистити математику від расистських практик. Організації розробили путівник, згідно з яким вчителям не слід перевіряти роботи учнів та рекомендовано поважати неправильні стратегії студентів. Повідомляє vsirazom.ua з посиланням на freebeacon.com.

Білл Гейтс вважає, що математика – расистська наука. Тому мета Фонду Гейтса – підготовка нового покоління толерантних вчителів. Об’єднання має назву «Шлях до рівності у викладанні математики.

Об’єднання розробило путівник для вчителів, отримавши 86 мільйонів доларів та грант у розмірі 3,6 мільйона доларів від Фонду Гейтса.

У першому путівнику містяться рекомендації для вчителів щодо того, як математика «використовується для відстоювання капіталістичних, імперіалістичних та расистських поглядів».

До того ж організації необхідно впровадити в школи критичну теорію раси, тобто ідею про те, що американські політичні та економічні інститути по своїй суті є расистами.

У цьому виданні зазначено, що вчителі практикують расизм, коли прохають студентів показати свою роботу та знайти правильну відповідь. При цьому вважається за білий расизм, коли вчителі перевіряють роботи учнів. Йдеться, що це не допомагає учню, а просто підкреслює поклоніння написаному слову та патерналізму.

Схожі статті

Читайте також:

Тому за словами путівника, слід, наприклад, просити, щоб учні робили відео на TikTok присвячені математичним концепціям, або вголос обговорювали відповіді.

А ще рекомендовано вчителям поважати використання студентами неправильних стратегій у розв’язанні проблем.

Фонд Білла та Мелінди Гейтс фінансували 25 організацій, щоб «очистити математику від расизму»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Правильно! Ми за визволення знаменників з під ганебного тиску чисельників! Очистимо математику від від расизму! Білу Гейтсу треба на свої кошти побудувати собі найсучаснійшу дурку та провести там решту своїх днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button