Християнські новини

Трамп підтримує запровадження біблійних уроків у школах США

Президент Трамп підтримує наміри кількох штатів запровадити біблійні уроки в школах.
У твіттері президент Трамп написав: «Багато штатів вводять «Біблійні уроки», дають учням можливість вивчати Біблію. Вертаємось до першооснов? Чудово».
В шести штатах, що контролюються республіканцями намагаються впровадити закон, який дозволить проводити уроки. Це будуть факультативні заняття по вивченню Старого і Нового Заповітів.
Такі ж законопроекти розглядають у Флориді, Індіані, Міссурі, Західній Дакоті, Вірджинії й Західній Вірджинії.
Критики стверджують, що законопроект поставить під загрозу розділення держави й релігії, що закріплене Першою поправкою до Конституції США.
У 2017 році в Кентуккі губернатор-республіканець Метт Бевін підписав закон, який дозволив учням державних шкіл відвідувати заняття по вивченню Біблії та івриту.
Алабама та Айова теж розглядали подібні законопроекти, але не прийняли їх.
«Без ретельного контролю ці уроки можуть перетворитися з навчання на проповіді», заявляє Американська спілка захисту громадянських свобод. «Релігійну освіту краще лишити батькам і церквам, а не школам».
Спілка хвилюється, що вчителі будуть нав’язувати учням свої погляди й подавати інформацію з вигідної для себе позиції.

Більше про біблійні урокив  школах:

Нагадаємо, що під час виборів 2016 року Трамп отримав неабияку політичну підтримку від християн. Зокрема, через його ставлення до ЛГБТ спільноти та абортів.

Джерело: cbsnews.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Дай Бог,чтоб Америка вернулась в доброе старое Евангельское состояние. И в Украине давно пора обязать школы преподавать Библию.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button