Україна

Українці, що живуть у США, зберуться у Вашингтоні для молитви за Україну

На тлі зростання загрози російського вторгнення в Україну, українські діаспори з усіх куточків США зберуться в столиці США 9 лютого, щоб помолитися за мир і процвітання в Україні.

Джерело: sobor.com.ua

За всю історію незалежної України між нами та США склалися міцні партнерські та духовні зв’язки. Важливим елементом дружби двох країн є багатомільйонна українська громада в США.

Враховуючи терміновість заходу, до зустрічі також приєдналися представники Палати представників, Сенату та оборонних відомств США, які захищали інтереси України та виступали проти російської агресії. Захід закритий для представників ЗМІ, участь лише за особистим запрошенням. Україну представлятимуть Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій, представники українського народу, учасники Платформи партнерства Україна-США.

Очолює українську делегацію в США  народний депутат України та координатор Україно-Американського партнерства Павло Унгурян.

Молитва покликана об’єднати українців з обох континентів для духовного протистояння викликам агресора, поновлення співпраці між церквами та штатами США і регіонами України та поглиблення духовної єдності українців та їх американських побратимів, яка заснована на вічних християнських цінностях, закладених в основу вільних та незалежних націй.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

3 Коментарів

 1. По-перше. “Багатомільйонна українська громада в США” – це явний НОНСЕНС. А точніше – велике перебільшення.
  По-друге. Павло УНГУРЯН – наскільки мені відомо, КОЛИШНІЙ нардеп.
  Чи не так, шановний студент філфаку ЧНУ ім. П. Могили?

 2. Р. S. Так от, згідно даних Вікіпедії, наразі в США мешкає близько 976.314 осіб українського походження:
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96_%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%A8%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%96%D0%B2_%D0%90%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B8

 3. Р. Р. S. До речі, в заголовку цієї новини – після першого слова: “Українці” – ПРОПУЩЕНА КОМА.
  Тобто: слід писати так: “Українці, що живуть у США, зберуться…” і далі за текстом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button