Новини суспільстваХристиянські новини

47 % українців негативно ставляться до ЛГБТ

До 30-річчя незалежності Соціологічною групою «Рейтинг» проведено опитування, у якому серед іншого досліджено ставлення українців до ЛГБТ −  47 % мають негативне ставлення.

Джерело: Радо Свобода

Українці дуже терпляче ставляться до багатьох явищ, однак не виявляють терпимості до збочень. За даними дослідження 47 % опитаних негативно ставляться до ЛГБТ, 42 % − до чайлдфрі (людей, які не хочуть мати дітей).

Серед жінок 16-24 років, третина мають інші погляди, і ставляться позитивно до ЛГБТ та чайлдфрі. Чоловіки у тому ж віці негативно налаштовані до цих явищ.

Але рівень терпимості до ліберальних цінностей ЛГБТ та чайлдфрі з віком знижується − понад 65 % людей пенсійного віку мають негативне ставлення.

Регіонально найбільшу підтримку нових віянь має Київ. Схід і Захід, схиляються до консервативних цінностей.

Цікаво, що люди, які не вірять в Бога, лояльніше ставляться до ЛГБТ: лише 28 % їх не сприймають, 63 % ставляться нейтрально, лише 8 % схвалюють.

У дослідженні йдеться про те, що 60 % українців переконані в існуванні Бога і не сумніваються в цьому, 17 % мають сумніви. Атеїстів в Україні всього 7 %. Віруючих більшає з віком, і після 50 років їх стає значно більше. В Західній Україні віруючих більше, а у Києві серед молоді 16-24 років − менше половини.

Читайте також:

Дослідження проводилося телефонним інтерв’ю, опитано понад 20 тисяч осіб в усіх областях з 20 липня по 9 серпня 2021 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. > 42%  чайлдфрі (людей, які не хочуть мати дітей).
    Бракує змісту. 42% опитаних негативно ставляться до чайлдфрі людей/ідеї?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button