Home»Новини»В США менше людей вважають віру, сім’ю важливішими цінностями

В США менше людей вважають віру, сім’ю важливішими цінностями

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У США було проведено соцопитування, і з’ясувалося, що все менше людей вважають віру, сім’ю і дітей важливішими цінностями, і все більше батьків не впевнені в кращому майбутньому для своїх дітей, повідомляє christianpost.

Соцопитування було проведено в серпні 2019 року на замовлення видань NBC News і Wall Street Journal центром соціологічних досліджень Hart Research Associates Джеффа Хорвітта (Jeff Horwitt) від Демократичної партії, у співпраці з аналітичною фірмою Public Opinion Strategies від Республіканської партії. Похибка опитування не перевищує +/- 3.1%.

Дані опитування показали, що сьогодні вже менше половини американців вважають релігію і дітей серед найважливіших для них цінностей. І, незважаючи на переважну серед них задоволеність станом економіки країни та особистим добробутом, більшість респондентів тривожиться про те, що життя їхніх дітей навряд чи буде кращим, ніж у батьків.

Аналіз даних дослідження показав, що думки американців часто залежать від приналежності до того чи іншого покоління або політичної партії, але найважливішою і винятковою цінністю була і залишається «наполеглива робота». Встановлено, що на сьогодні 89% респондентів, вважають «наполегливу роботу» серед найважливіших життєвих цінностей – в порівнянні з 83% в 1998 році. Є і ще кілька цінностей, важливість яких підвищилася в очах американців за період з 1998 по 2019 рік – це, зокрема участь в суспільному житті (зростання з 47% до 62%) і гроші (зростання з 31% до 41%). До числа найважливіших цінностей відноситься також і толерантність – нині її називають 80% опитаних.

Тим часом, частка релігії серед найважливіших цінностей життя знизилася 62% в 1998 році до 48% на сьогодні. Лише 30% респондентів, що належать до вікових груп «нового тисячоліття» та «покоління Z» (від 18 до 38 років) вважають релігію або віру в Бога «дуже важливими» в їхньому житті – в порівнянні з 67% серед людей старших 55 років.

Більшість респондентів молодші 38 років не вважають дітей серед найважливіших життєвих цінностей – в порівнянні з 54% респондентів старших 55 років, для яких діти дуже важливі. В цілому, тільки 43% американців на сьогодні вважають дітей серед найважливіших цінностей – і це серйозний спад в порівнянні з 59% два десятиліття тому. Частка тих, хто вважає патріотизм найважливішою частиною свого життя, також впала з 70% в 1998 році до 61% на сьогодні. Тільки 42% молодих людей вважають патріотизм найважливішою цінністю свого життя – в порівнянні з 79% серед людей старших 55 років.

«На сьогодні в країні існує і росте так звана Америка що розвивається, для якої такі цінності як діти, релігія і патріотизм вже далеко не такі важливі, – говорить в інтерв’ю виданню NBC News республіканський політолог Білл Макінтурф (Bill McInturff), працівник соціологічного центру Public Opinion Strategies. – А в Америці саме нове покоління задає напрямок руху і розвитку країни».

Близько 70 відсотків американців, які брали участь в опитуванні, зізнаються, що у них викликає роздратування «політична система країни, яка явно працює тільки на своїх людей з грошима і владою – на зразок тих, що заполонили Уолл-стріт і Вашингтон, і служать лише собі і своєму вузькому колу, замість того, щоб сприяти благополуччю і розвитку співгромадян».

«Ми вже чотири роки тому виявили глибокий, поступово закипаючий гнів по всій країні проти несправедливості нашої політичної системи, – зізнається Хорвітт в своєму інтерв’ю виданню NBC News. – На сьогодні політичний лідер у нас змінився, але цей прихований гнів нікуди не подівся, ми його як і раніше фіксуємо».

Більше про те що є найважливішими цінностями:

Майя Уайлі (Maya Wiley), старший віце-президент з питань соціальної справедливості в агентстві The New School, також зазначила в інтерв’ю NBC, що різкі демографічні зміни і пов’язане з ними зростання конфліктності і взаємної ненависті в Америці є одними з причин, через які багато американських виборців незадоволені політичним істеблішментом. «На сьогодні ми спостерігаємо все більш серйозні тертя з питань прав корінних і прийшлих жителів, з питань про ставлення можновладців до людей, і по багатьом іншим» – зазначає Уайлі.

Джерело: christianpost.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Китай: Діти не можуть стати християнами до 18 років

Наступна Стаття

Страта за Біблію - християнство в Північній Кореї

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *