війна

Двох волонтерів євангельських церков посмертно нагородили у Рівному

«Почесний громадянин міста Рівне» – такими відзнаками у Рівному на день міста, 28 серпня, посмертно нагородили 66 військових та волонтерів.

Джерело: risu

Як повідомляє сайт ВСЦХВЄ, серед тих, хто отримав цю нагороду з рук міського голови Рівного Олександра Третяка, були дружини волонтерів євангельських церков міста Сергія Ільчука та Михайла Супруна.

Ці двоє мужніх чоловіків з перших днів війни брали участь в евакуації мирного населення Київської області. П’ять рейсів пройшли успішно, вони вивезли три сотні людей. Шоста поїздка виявилася фатальною, волонтери потрапили під обстріл. Сергій отримав поранення несумісне з життям, а машину Михайла розстріляли й спалили, лише через місяць вдалося знайти його тіло.

В обох чоловіків по шестеро дітей, які залишилися без батька.

Читайте також:

Мером Рівного обрано протестанта Олександра Третяка

Цього року день народження міста Рівне проходив із нотками суму, хоча стільки відзнак «Почесного громадянина» місто ще не вручало. Серед 66 мужніх чоловіків, які назавжди увійшли в пам’ять та історію міста Рівного, були й військовослужбовці, віряни євангельських церков міста, які віддали своє життя в боротьбі з ворогом.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!