війна

Майже всі місця масових поховань заміновані окупантами

Як повідомив Денис Монастирський, міністр внутрішніх справ України, щоб дістатися братських могил, які зараз виявляють на звільнених землях, потрібно розміновувати прилеглі території, які були заміновані окупантами.

Джерело: Укрінформ

«Фактично біля кожного звільненого населеного пункту знаходяться місця поховань людей, які піддавалися тортурам і іншим воєнним злочинам. Щоб навіть підійти до братської могили, потрібно ці місця розміновувати, бо вони майже всі заміновані», − повідомив міністр внутрішніх справ Монастирський в ефірі телемарафону.

Також до розмінування залучені додаткові підрозділи ДСНС і Нацполіції, щоб швидше отримати до них доступ, та показати світу звірства росіян.

Читайте також:

Нагадаємо, на деокупованій Харківщині виявлено вже 22 катівні, де піддавалися тортурам як військові, так і цивільне населення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!